Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Perfumeria Madeleine - zamienniki perfum Chanel

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madeleine
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sty 2020
Posty: 1

PostWysłany: Nie 19 Sty 2020, 20:48    Temat postu: Perfumeria Madeleine - zamienniki perfum Chanel Odpowiedz z cytatem

Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty perfumerii internetowej Madeleine
Posiadamy ponad 250 odpowiedników perfum oryginalnych, które mają świetną jakość i niezwykłą trwałość. W tym właśnie odpowiedniki Chanel uśmiech
Wypróbuj odpowiednik 101 słynnej Chanel numer 5. oczko
Przekonaj się sam/a i sprawdź na www.e-madeleine.pl

Do wyboru 4 pojemności w bardzo przystępnych cenach:
10 ml - 8,99 zł
35 ml - 16,99 zł
53 ml - 24,99 zł
105 ml - 38,99 zł
Paczki wysyłamy również za pobraniem oraz za granicę.
Dla przesyłek powyżej 249 zł - DARMOWA DOSTAWA! Exclamation
_________________
facebook.com/MadeleinePerfumy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Sro 17 Lut 2021, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że nigdy nie kupowałam odpowiedników znanych marek, choć koleżanka mówiła, że to nie głupi sposób aby przetestować zapach zanim kupi się oryginalne, dość kosztowne perfumy. Ja sobie radzę z tą kwestią jednak inaczej i to nie płacąc nic:) Zaglądam po prostu na bloga https://perfumyagnieszki.pl/ tworzonego przez znawczynię aromatów z całego świata. Recenzje mniej i bardziej popularnych kompozycji zapachowych są pisane naprawdę rzetelnie, ani raz nie zawiodłam się na sugestiach autrorki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Nie 22 Maj 2022, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam raz okazję kupić odpowiednik, bo chciałam sprawdzić czy rzeczywiście to jest to samo co oryginał. Niestety nie, zapach się różnił i był bardzo nietrwały. Po godzinie już nic nie czułam, więc naprawdę szkoda kasy. Wolę zamówić oryginał w Alepergumerii tym bardziej, że często zdarzają się promocje i można coś taniej upolować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group