Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Adwokat?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Sro 15 Lip 2020, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są różne sytuacji, w których wręcz niezbędna będzie pomoc prawna. Już jedna porada może wiele zmienić. Na tym nie ma co wedlug mnie oszczędzać. Sprawdźcie sobie tu firmę http://radcaprawny-debica.pl i ich kompleksową pomoc prawną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Nie 13 Wrz 2020, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to prawda, jest wiele spraw gdzie bez dobrego adwokata lepiej nie stawać przed sądem. W mojej rodzinie też była taka drastyczna sytuacja gdzie Adwokat Łukasz Węglowski, specjalizujący się w prawie karnym wybronił kuzyna przed karą więzienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marzena21
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 25

PostWysłany: Czw 19 Lis 2020, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewiarygodnie trudno jest dzisiaj odnaleźć odpowiedniego mecenasa, który mógłby zająć się problemami z sfery prawa takimi jak: rozwód, windykacja, egzekucje. Moja znajoma strasznie długo szukała kogokolwiek kto ją poradzi. Na szczęście ktoś z naszych kolegów zarekomendował jej - kancelaria radcy prawnego warszawa .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nlockman
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lis 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie 29 Lis 2020, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest skorzystać z pomocy adwokata, może nam to znacznie pomóc w wielu problematycznych kwestiach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fgoodwin
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią 4 Gru 2020, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mamy jakieś problemy związane z prawem, dobrze jest wybrać się po poradę do adwokata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacobs.orville
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Gru 2020
Posty: 4
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro 9 Gru 2020, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto korzystać z pomocy adwokata, często pomaga w wyjściu z różnych problemów prawnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jermey60
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Gru 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 31 Gru 2020, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest korzystać z pomocy fachowców, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestie związane z prawem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kawalerna6
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sty 2021
Posty: 25

PostWysłany: Czw 28 Sty 2021, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałem z firmy https://pgng.pl/brak-zaplaty-wynagrodzenia-w-czasie-epidemii/, która znajduje się we Wrocławiu. W swoich szeregach posiada adwokatów, jak również radców prawnych. Mój znajomy korzystał tam z adwokata, który pomógł mu w sprawie nie uiszczania wypłaty od swojego pracodawcy. Wspomniany przedsiębiorca tłumaczył się aktualną pandemią. Lecz z tego co mi mówił, że sprawa rozwiązana i dodał, że był bardzo zadowolony z postawy swojego adwokata, także polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mcdermott.aracely
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pią 5 Lut 2021, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomoc adwokata może być potrzebna w wielu sytuacjach, więc warto z tego korzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Pon 3 Maj 2021, 6:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@marzena21 Bo lepiej jest szukać firm specjalizujących się w konkretnej dziedzinie. Jeśli zależy Ci na windykacji, to sprawdź ofertę https://windykacja-online.pl/ - działają szybko i skutecznie, bo specjalizują się w tej jednej dziedzinie prawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group