Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jak długo po slubie zdecydowaliście się na dziecko?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Czw 31 Lip 2008, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dianicho napisał:
i jest już efekt język czy jeszcze nie?


Niestety jeszcze nie smutny... Ale mam nadzieję, że może tym razem...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Pią 15 Sie 2008, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja mysle zaczniemy sie starac dopiero po roku-dwóch małżeństwa- chcemy sobie urzadzic mieszkanko, kupic wiekszy samochód moze jakies wakacje w ciepłe kraje- a potem to moge sie skupiac na potomstwie!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Wto 16 Wrz 2008, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mimo że wyobrażałam sobie dziecko kilka lat po ślubie to jestem szczęśliwa że przed ślubem będę mamą. mam uczucie że maleństwo samo wybrało sobie najlepszy czas dla siebie. nie mam żadnego poczucia jakiejś utraty wolności czy marzeń ani poczucia konieczności zrezygnowania z planów które miałam. one się tylko troszkę zmodyfikowały.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Wto 16 Wrz 2008, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magdaberec - bo to prawda, tylko się zmodyfikowały uśmiech Najważniejsze, że się udało i że dzidzia będzie! Gratuluję Ci (Wam) raz jeszcze Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 19 Wrz 2008, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja sobie właśnie wyobraziłam jakby to było jakbym zaszła w ciążę. np. teraz, przed ślubem... o chryste... ale bym się nasłuchała od teściów Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Pią 19 Wrz 2008, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
a ja sobie właśnie wyobraziłam jakby to było jakbym zaszła w ciążę. np. teraz, przed ślubem... o chryste... ale bym się nasłuchała od teściów Confused


Nooo... ale chyba nie tylko Ty? Jednak do tanga trzeba dwojga, więc pewnie swojego syna by nie oszczędzili... A może się mylę? Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Sob 20 Wrz 2008, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już jakiś czas mówimy o dziecku. Zaplanowałam najodpowiedniejszy czas na ciążę. Ponieważ przez następne 3 lata będę miała trochę więcej luzu w pracy, a następne 3 muszę przepracować bez przerwy, wniosek stąd taki, że dzidzia musi się pojawić ok. rok po ślubie. Więc zaraz po ślubie zabieramy się do roboty;) Ale jeśli okaże się, że dzidzia się trochę pospieszy, wielkiej tragedii z tego nie będzie. Oby tylko za bardzo się nie spieszyła i nie zmieniła nam w ten sposób planów ślubnych;) Bo swojego wesela nie chciałabym przeżyć będąc w ciąży.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aagaaz
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2008
Posty: 45
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob 20 Wrz 2008, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też tak myślimy , że rok po ślubie będzie dzidzia oczko
Wtedy skończę studia może zaczniemy sie budować ... i wtedy będzie odpowiedni moment.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 21 Wrz 2008, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marzena napisał:
MissIndependent napisał:
a ja sobie właśnie wyobraziłam jakby to było jakbym zaszła w ciążę. np. teraz, przed ślubem... o chryste... ale bym się nasłuchała od teściów Confused


Nooo... ale chyba nie tylko Ty? Jednak do tanga trzeba dwojga, więc pewnie swojego syna by nie oszczędzili... A może się mylę? Confused

może by nie oszczędzili i jego, ale prawda jest taka, że to o mnie by gadali gorzej. i wiem, że posypałyby się bardzo niemiłe słowa Confused już kilka razy w ciągu ostatnich kilku miesięcy podejrzewałam, że mogę być w ciąży (na szczęście, nie słusznie) i za każdym razem... konsternacja.... jak rodzice narzeczonego zareagują. to są tacy ludzie, wiecie: seks przed ślubem - odpada, miezkanie przed ślubem - odpada, a dziecko przed śłubem to już tragedia, bo jak można do czegoś takiego dopuścić, przecież kościół mówi jasno kiedy jest czas na współżycie i dzieci! '-_- a tak w ogóle to moja teściowa kiedyś stwierdziła, że po co dzieci, nigdy nie jest odpowiedni na nie czas....żebym się nie spieszyła... jak sobie myślę, że każde wydarzenie w naszym życiu będą tak komentować jego rodzice i wtrącać swoje 3groszę w tak obcesowy sposób to aż mnie ciarki przechodzą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Paulenka
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 6
Skąd: Opoczno

PostWysłany: Pon 22 Wrz 2008, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja i mój Marcinek mimo, że do ślubu mamy prawie 2 lata często rozmawiamy o dzieciach... Nawet ostatnio sobie imiona ustalaliśmy, ale to wiadomo, ze tylko takie wstępne, bo zdecydowaliśmy się na dziecko po ślubie, a ile? Przynajmniej kilka miesięcy, akurat tak, żebym zdążyła obronić pracę licencjacką, bo ślub będę miała przed 3 rokiem studiów... A chciałabym bardzo przyspieszyć czas... uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  Następny
Strona 3 z 44

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group