Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Poszukiwania fotografa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Sro 29 Sty 2020, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej będzie poszukać jakiegoś na stronie: https://amoreo.pl/katalog-firm/ . Jest ich tutaj sporo do wyboru, a przy okazji może natkniesz się na inną firmę albo usługę, z której chciałabyś skorzystać przy okazji zbliżającego się wesela...? Polecam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Czw 30 Sty 2020, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za porady, naprawdę sporo mi pomogłaś. No, a czy macie jakieś jakieś porady odnośnie fotografów w Rzeszowie, który z nich będzie dobrym wyborem? Nie obracam się zbytnio w tego typu sprawach, dlatego będę wdzięczna, jeżeli ktoś bardziej obeznany wypowie się w tej sprawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Czw 30 Sty 2020, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma za co, to w sumie tylko moje przemyślenia. Co do wyboru fotografa z Rzeszowa, to w sumie dobrze się składa, bo sama brałam ślub w tym mieście. No, a zdecydowaliśmy się na Piotra Hołowienko. Myślę, że pewnie o nim słyszałaś, bo jest stosunkowo rozpoznawalny w porównaniu do innych. Jak chcesz zobaczyć jego portfolio, to zaglądnij na https://thisday.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danuta20
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 1
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Pon 3 Lut 2020, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli fotograf to tez kamerzysta. Profesjonalnych i kreatywnych kamerzystów zatrudnia firma https://anpro-studio.pl/wideofilmowanie-belchatow/ . Korzystaliśmy z ich usług których efektem jest wspaniały filmik z całej uroczystości. Naprawdę warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ogunia
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lut 2020
Posty: 2
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 19 Lut 2020, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego gdzie ma być ślub. Nie każdy fotograf będzie jechał na drugi koniec Polski, chociaż dużo zależy od ceny i coraz więcej z nich się na to decyduje. Ja korzystałam z usług Pani Olgi z Gdańska, która ma swoją stronę: https://lovelifefoto.pl/
Pani Olga wykonuje wspaniałe zdjęcia i jest na prawdę cudowną osobą. Od razu chciałam się z nią zaprzyjaźnić. Robiła nam sesję narzeczeńską i będzie robić latem nasz ślub. Widziałam jej inne zdjęcia i są super. Na pewno jak będzie możliwość to zdecyduję się zamówić u niej jeszcze sesję ciążową i noworodkową. Z tego co mi wiadomo to wykonuje różne zdjęcia w zależności od potrzeb i jest bardzo kreatywna. Polecam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cripsy4
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2018
Posty: 7

PostWysłany: Pią 6 Mar 2020, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygotowania do ślubu warto zacząć od sporządzenia listy, aby wszystko zacząć realizować w odpowiednim czasie. Wybór fotografa, sukni ślubnej, sali weselnej czy samochodu do ślubu, często zajmuje wiele czasu, zanim zdecydujemy się podjąć decyzję. Jeśli zamierzasz przygotowywać swoje wesele i ślub sprawdź dostępne porady i firmy z branży ślubnej dostępnej w katalogu weselnym na stronie http://slubneabc.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karolkaKarKar
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 14

PostWysłany: Wto 24 Mar 2020, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej uważać na takich fotografów, którzy "przy okazji zrobią film". Sama fotografuję i brzmi to dla mnie absurdalnie. Osoba która ma wykonać dla Was reportaż fotograficzny ma jednocześnie nagrywać materiał filmowy żeby go potem zmontować w ciekawy i profesjonalny sposób?

Ja rozumiem, że oszczędności i że jedna osoba to mniej miejsca zajmie na sali czy coś.

Spotykam wiele takich pytań od Par Młodych i wiele zgłaszających się foto.
Niestety nigdy nikt nie pochwalił się efektem takiego jednoczesnego filmowania i fotografowania.

Z mojej strony, z Rzeszowa mogę polecić Paulinę i Maćka z Notofoto Studio. Robili kilku moim znajomym śluby i było wszystko super.
www.notofotostudio.com
_________________
Żyj i pozwól umrzeć!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Pon 17 Sie 2020, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jednak film ślubny to naprawdę spore wyzwanie. Dlatego warto postawić na taką ofertę jak Creative Films Studio. Powstają tam bowiem niebanalne filmy, jak i zdjęcia. Jestem przekonana, że każdemu przypadną one do gustu, szczególnie, że mówimy tutaj o świetnych pracach pod względem technicznym i bardzo oryginalnych:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaJaca
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 30
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 29 Mar 2021, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw przeglądalśmy portfolio, potem sprawdziliśmy czy jest wolny termin, ostatecznie ważne jest spotkanie z fotografem, rozwieje dużo wątpliwości. Wybraliśmy https://www.studiokadru.pl/ i to był strzał w dziesiątke!
_________________
Ania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rafael.reilly
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Mar 2021
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 31 Mar 2021, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem właśnie na etapie poszukiwania fotografa i kamerzysty na ślub i wesele. Zastanawiam się nad sprawdzeniem ofert na portalu zleca.pl https://zleca.pl ponieważ słyszałem, że można tam dosyć szybko znaleźć odpowiedniego specjalistę. Korzystaliście może już z takiej funkcjonalności? Zależy mi na konkretnych opiniach dotyczących tego portalu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group