Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak urządzić małe mieszkanie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 9 Sty 2020, 7:25    Temat postu: Jak urządzić małe mieszkanie Odpowiedz z cytatem

nowocześnie, elegancko i minimalistycznie? mam mieszkanie ok 25 m2, marzy mi się zachowanie dużo przestrzeni ale znikąd jej nie wyjmę prawda... jakieś sztuczki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Czw 9 Sty 2020, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest tak łatwo. Duże mieszkanie daje na pewno więcej mozliwości, przy mnieijszym trzeba się dobrze nagłowić tak aby je urządzić sensownie oraz wygodnie.
Też właśnie kupiłam malutkie mieszkanko (28 m), i też chcę wygospodarować jak najwięcej przestrzeni. Na pewno nie planuję kupowac mebli na oko ale dobrze wymierzyć czy bedą do niego pasowały..... Jedynym na to sposobem jest niezagracanie mieszkanka. Dlatego w pokoju planuję tylko sofę, niewielką komodę, stół ( jak się zmieści, musze się jeszcze nad nim zastanowić).
Do kuchni oczywisćie meble na wymiar:
https://abcdekoracji.pl/male-mieszkanie-wybierz-meble-na-wymiar/

Bo dzieki nim łatwiej wykorzysta się tę przestrzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Nie 19 Sty 2020, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy takim mieszkaniu trzeba bardzo dobrze przemyśleć każdy mebel, nawet najmniejszy dodatek. 25m2 to bardzo mało... Sprawdź sobie tu meble elbląg na stronie https://dobremeble.elblag.pl/ Myślę, że producent mebli Layman sprawdzi się tu idealnie. Również z tego miasta słynie wielu innych producentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Sro 22 Sty 2020, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie urządzałam kilka tygodni, meble do nie kupiłam w sklepie https://www.mebleblackart.pl/, są ładne i solidne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek131
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 164

PostWysłany: Pon 8 Maj 2023, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie szukaliście inspiracji podczas aranżacji waszych wnętrz?

Mięso kebab mrożone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Sro 10 Maj 2023, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do małych mieszkań najlepsze będą oczywiście meble na zamówienie. wtedy będą one idealnie dopasowane do każdej przestrzeni i pozwoli to na zagospodarowanie nawet wnęk, skosów, czy innych nietypowych miejsc. w ten sposób zyskasz funkcjonalne wnetrza uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Czw 1 Cze 2023, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne jest określenie oczekiwań dotyczących aranżacji pomieszczenia. Istnieje szeroki wybór możliwości, które warto przemyśleć. Na stronie https://biznes.wprost.pl/twoj-portfel/10497748/skad-biora-sie-dobre-opinie-o-polskich-meblach.html są informacje na temat polskich mebli. Jak podchodzicie do tych kwestii?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 21 Cze 2023, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wcale nie tak łatwo odpowiedzieć na to pytanie, bo przecież każdy z nas ma inny gust. Niemniej jednak, warto może wynająć już mieszkanie, które będzie odpowiednio urządzone i wykończone pod klucz? Z tego, co widziałem, to te mieszkania https://krakow.mdr.pl/ są wynajmowane już z wykończeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elsie.gibson
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lip 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 5 Lip 2023, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy nam na tym, aby wnętrze wyglądało na bardziej przestronne to warto zastosować w nim jasne kolory i postawić na duże lustra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Czw 6 Lip 2023, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że najlepiej do tego zadania sprawdzą się szafy pod sufit - duże zabudowy na wymiar, choć niektóre sklepy też już to oferują. Kiedy planowałam szafę w przedpokoju i zastanawiałam się, jak mają wyglądać półki, po prostu rozplanowałam, co będę tam trzymać i udało się - miejsce wykorzystane maksymalnie (choć niektóre do tej pory niezapelnione).

Ogólnie to dobrze jset zastanowić się nad pomocą projektanta:
https://marengo-architektura.com/o-firmie/
Zerknij sobie na przyklad na pomysły tego biura projektowego z Krakowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group