Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Wto 25 Sty 2022, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się ogromnie podobają drewniane domy. Uwielbiam motywy drewniane w każdej możliwej postaci, ode mebli po płytki. Teraz odświeżamy taras wewnętrzy i postawiliśmy na płytki z tej strony: https://www.tiles.com.pl/pl/c/PLYTKI-DREWNOPODOBNE/38. Mąż mówi, że efekt będzie oszałamiający. Dokupimy jeszcze trochę kwiatów oraz innych roślin i będzie jak w bajce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomos
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Sty 2022
Posty: 2

PostWysłany: Wto 25 Sty 2022, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zaczynam się mocno zastanawiać bo mamy w sumie małą działkę, dom też nie będzie szaloych rozmiarów bo sie nie da i nie mamy tyle funduszy... nasza sypialnia zapowiada się na dość małą. kłóci się to z moimi wyobrażeniami. co o tym sądzicie, czy sypialnia 12m2 to dosyć? przeglądam blogi inspiracyjne https://infobudownictwo.pl/mala-sypialnia-jak-ja-urzadzic/ i teoretycznie powinno być ok ale jakoś nie jestem przekonana...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Pią 4 Mar 2022, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech

Ostatnio zmieniony przez jezyk dnia Czw 28 Kwi 2022, 21:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikolajseo3
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 145

PostWysłany: Sro 9 Mar 2022, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu od 0 w dzisiejszych czasach kiedy materiałów brakuje jest dosyć ryzykowne. Nie myśleliście o zakupie mieszkania? Koszta są dużo mniejsze, a sam wystrój nie jest tak kosztowny. Zakup mebli, wygładzenie ścian, podłoga... Według mnie takie coś jest bardziej opłacalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hylia7044
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 245

PostWysłany: Wto 22 Mar 2022, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wam sklep http://www.ekodomdg.sklep.pl/produkty,2 tam znajdziecie chemię budowlaną, farby, lakiery, pokrycia dachowe, ścianki działowe, bloczki betonowe i wiele innych materiałów. To świetnie wyposażany sklep. Warto znać ich oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Sob 26 Mar 2022, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat mamy dużą rodzinę dlatego naszym marzeniem było zamienić mieszkanie na dom. Długo zbieraliśmy fundusze i wreszcie się udało. Budowa domu to wiele wyrzeczeń, mnóstwo ważnych decyzji do podjęcia ale naprawdę warto! Nasz dom spełnia nasze oczekiwania pod każdym względem, aż byliśmy w szoku, że udało nam się taki projekt znaleźć przeglądając gotowe projekty domów. Sporo zaoszczędziliśmy dzięki temu, projekt na zamówienie byłby o wiele droższy na pewno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sty 2019
Posty: 113

PostWysłany: Czw 12 Maj 2022, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem na etapie budowania domu, bezpieczenstwo na budowie nam towarzyszy w temacie caly czas...ale chcialabym juz ten dom miec wykonczony!


___________________
https://www.odniku.edu.pl/odziez-bhp-najwazniejsze-informacje/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anitkakolesniuk
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 69

PostWysłany: Czw 12 Maj 2022, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz to strasznie wysokie koszty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Nie 15 Maj 2022, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowie domu warto zastanowić się nad sposobem jego ogrzewania. Ja mogę Wam polecić ogrzewanie podłogowe. Sama z tej metody korzystałam i użyłam elektrycznej folii grzewczej zakupionej w tym sklepie internetowym: https://www.samurio.pl/oferta/elektryczne-folie-grzewcze-caleo Dajcie znać czy tez macie zamiar zainwestować w takie ogrzewanie? Dla mnie to rewelacyjne rozwiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Wto 31 Maj 2022, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takiej sytuacji niezbędnym może okazać się solidne rusztowanie. Firma https://rusztowania.rentals/ oferuje wynajem aluminiowych rusztowań. Koniecznie zajrzyj sobie na ich stronę. Mają naprawdę atrakcyjną ofertę. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 9 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group