Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jak urządzić kuchnie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcinnow
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Gru 2019
Posty: 43
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 18 Gru 2019, 12:34    Temat postu: jak urządzić kuchnie Odpowiedz z cytatem

Cześć, gdzie kupowaliście meble kuchnie kraków meble do kuchni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Czw 25 Cze 2020, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnimi laty nie zwracam uwagi na lokalizację sklepu kupując meble, a to dlatego, że zamawiam je przez neta. Tak jest wygodniej. Nie muszę głowić się przede wszystkim nad transportem:) Z tym, że nie sprowadzam ich nigdy z zagranicy (choć można ) bo po co, skoro branża drzewna ma się u nas świetnie.Na początku bieżącego roku nabyłam meble kuchenne od polskiego producenta , gotowe ale naprawdę znakomitej jakości. Pod względem estetycznym też wspaniale się prezentują- nowocześnie i elegancko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylvanas
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 60
Skąd: Warszawa! :)

PostWysłany: Pią 31 Lip 2020, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to ja też zamawiam meble głównie przez internet, bo to po prostu bardzo wygodne, a zdjęcia znajdujące się w sklepach internetowych jak najbardziej oddają to, jak meble wyglądają w rzeczywistości. A tak poza tym, to chcesz kupić jakieś konkretne meble do tego pomieszczenia? Ja przeglądałam niedawno stoły do kuchni w jednym sklepie i byłam pod wrażeniem sporego wyboru.

oczko
_________________
"We have paid the price for sharing this world, and we have forgotten what makes us strong."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 31 Lip 2020, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A sprzęty kuchenne? Moim zdaniem podstawą jest zmywarka do naczyń. Ja już sobie nie wyobrażam bez niej życia. Mam u siebie electroluxa quick select i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basia.kmi
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lip 2020
Posty: 53

PostWysłany: Czw 6 Sie 2020, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle jesteśmy teraz w trakcie remontu i potrzebne nam projekty wykończeń mieszkań kraków. Znacie może jakąś firmę, która zajmuje się takimi rzeczami? Potrzeba jakoś tak dopieścić całość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Czw 6 Sie 2020, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najróżniejsze sprzęty do kuchni możesz też znaleźć w sklepie internetowym PGE. Sklep ten ma w ofercie duży wybór sprzętów marki Zepter - między innymi takie praktyczne naczynie do przygotowywania zdrowego jedzenia: https://sklep.gkpge.pl/zepter-naczynie-58-l-o-20cm-h-185-cm. Warto rzucić okiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polar
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 34

PostWysłany: Nie 9 Sie 2020, 0:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble na wymiar do kuchni robilem u stolarza. Wcale nie wyszło znacznie drożej niż w sklepach markowych, a zrobiliśmy dokładnie to co żona i ja postanowiliśmy.Myślę, że jedynie na czasie nei zaoszczędzieliśmy.
Co do wyposażenia kuchni w sprzęty - małe agd (blender, czajnik, itp), granki, naczynie ceramizne, patelnie i przeróżne akcesoria kuchenne to sporo rzeczy zamówiliśmy z etego sklepu: https://zwilling.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anikaw
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lip 2020
Posty: 20

PostWysłany: Pon 17 Sie 2020, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuchnia moich marzeń: https://www.mirjan24.pl/content/316-nowoczesna-kuchnia uśmiech uśmiech uśmiech
Aż nie do wiary, że to nie są meble na wymiar, a zwykłe modułowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Czw 20 Sie 2020, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz zabrać się za wyposażenie kuchni to musisz przejrzeć dużo stron aby porównać specyfikacje produktów albo skorzystać z możliwości tej https://productz.com/pl/kuchnia/c/161 W jednym miejscu masz specyfikacje wszelkich produktów z zakresu elektroniki i porównasz sobie szybko i sprawnie dokonując dobrego wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka223
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2020
Posty: 45

PostWysłany: Nie 27 Wrz 2020, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o AGD to zdecydowanie polecam Electroluxa, sama wybrałam ich sprzęty, wyglądają bardzo elegancko i są funkcjonalne, zmywarkę mam w wersji slim MaxiFlex a jest pojemna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group