Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Smart Kid Belt pas
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Nie 9 Sty 2022, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

landryneczka napisał:
ja mam pasy SKB i jestem bardzo zadowolona każdy ma prawo do swojej opinii i nie zamierzam nikogo przekonywać


Masz rację każdy ma prawo do własnego zdania i wyboru. Jednak w czasami warto dzielić się informacjami by wiedzieć dlaczego w pewnym momencie o tym urządzeniu zrobiło się tak głośno. Polecam lekturę artykułu, który być może niejednemu człowiekowi otworzy oczy https://dorzeczy.pl/kraj/172527/jak-to-sie-robi-w-ue.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anielkaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2021
Posty: 36

PostWysłany: Wto 25 Sty 2022, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znakomity pas do przewozu dzieci, Smart Kid belt jak dla mnie to genialny wynalazek, prosty w mocowaniu, bezpieczny i wygodny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Pon 7 Lut 2022, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

enkidu napisał:
To wcale nie jest bezpieczne. Dziecko powinno siedzieć w foteliku. Jak najdłużej tyłem do kierunku jazdy.


Małe dziecko jak najbardziej lecz starsze już ze spokojem może korzystać ze Smart Kid Belt. Urządzenie to posiada homologacje i atesty jest też w sieci wiele testów wykonanych niezależnie, które również potwierdzają jego bezpieczne użytkowanie. Niestety przy przepisach dopuszczających to urządzenie do sprzedaży próbowano namieszać więc sporo ludzi ma błędny osąd na jego temat lecz warto dociekać prawdy i przeczytać artykuł, który przedstawia fakty, które szokują https://www.brd24.pl/spoleczenstwo/cala-prawda-o-smart-kid-belt/. Moim zdaniem warto przeczytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Allika
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2022
Posty: 47

PostWysłany: Nie 1 Maj 2022, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyrażnie jest podany wiek odpowiedni czy wzrost dziecka które można ze Smart Kid Belt przewozic, nie jest on dla małych dzieci. ale dla starszaka jak najbardziej ok, polecam także. Mamy smart Kid Belt i chwale sobie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdalenakowalik
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Kwi 2022
Posty: 14

PostWysłany: Pon 23 Maj 2022, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasy Smart Kid Belt są najlepszym rozwiazaniem szczegolnie wtedy gdy trzeba przekladac fotelik z auta do auta. Mam 5letnia corke i u nas sprawdzily sie calkowicie. Co najwazniejsze SKB jest bezpieczny co potwierdzaja wyniki testow zderzeniowych. Jedyne czego żaluje to tego ze dowiedzialam sie o Smart Kid Belt tak pozno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anielkaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2021
Posty: 36

PostWysłany: Pon 30 Maj 2022, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla dużego dziecka mega wygoda, można pas mieć zawsze ze sobą, dziecko bezpieczne podczas jazdy, wygodnie mu, nie krępuje sie ruchów. U nas Smart Kid Belt od kilku miesięcy znakomicie się sprawdza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group