Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

suplementy
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Wto 17 Gru 2019, 18:17    Temat postu: suplementy Odpowiedz z cytatem

to fakt, ze jeśli się intensywnie ćwiczy to niezbędna jest odpowiednia suplementacja. Organizm podczas wysiłku traci minerały i witaminy dlatego należy je jak najszybciej uzupełnić. Świetnym sposobem jest picie napojów izotonicznych podczas treningu. Duży wybór takich napojów znajdziecie w ofercie Activlab http://www.activlab.pl/pl/c/Izotoniki/202 . U nich także mozecie zamówić sprawdzone środki dla sportowców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Sro 8 Sty 2020, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się ćwiczy i pilnuje się diety, to suplementacja nie jest potrzebna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronikamel2
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lip 2019
Posty: 21

PostWysłany: Sro 8 Sty 2020, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem że reklama musi być, ale bardziej chamskiej dawno nie widziałam, no proszę ...
_________________
Zdobienia ślubne paznokci – Jakie paznokcie na ślub
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elusia617
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2020
Posty: 8

PostWysłany: Czw 9 Sty 2020, 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem po rozwodzie i zastanawiam się nad drugim ślubem dlatego interesuje mnie szybkie zdobycie formy, chodzi mi o to żeby wymodelować swoja sylwetkę w miarę szybkim czasie co polecacie dieta?pytajnik suplementy?pytajnik czy mobilizacja do ćwiczeńpytajnikpytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Wto 9 Cze 2020, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie akurat suplementy to świetna rzecz nie tylko przy treningach ale także warto je przyjmować na co dzień w celu uzupełnienia niedoborów w organizmie. Tutaj w sklepie 7Nutrition https://7-nutrition.com/ jest spory wybór takich produktów oraz odżywek które warto wprowadzić do codziennej diety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Pon 29 Cze 2020, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja co najmniej 2 razy w tygodniu jestem na siłce. Po prostu lubię się ruszać i źle się czuję, kiedy nie trenuję. Na pewno nie robię to po to, żeby mieć wielkie muskuły. Ale poza tym też stosuję różne suplementy. W sklepie http://www.olimpiafit.pl/ zamawiam teraz wszystko, co mi potzrebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Czw 2 Lip 2020, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z suplementami trzeba uważać, nie sądzę by ich spożywanie było dobrym pomysłem, chyba że są ku temu medyczne przesłanki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sasha93
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lip 2020
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie 5 Lip 2020, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolę jednak zadbać bardziej o swoją dietę niż brać suplementy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 213
Skąd: Lubin

PostWysłany: Pon 31 Sie 2020, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiesz, nie ma nic złego w braniu dodatkowych suplementów szczególnie jeśli ktoś ma niedobory witamin. Ja na przykład dość często robię zakupy w sklepie internetowym https://over100.pl/ bo niestety nie mogą jeść wszystkich warzyw i przez to mam niedobory witamin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawluski
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Wrz 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro 2 Wrz 2020, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupował ktoś z was może kiedyś takie suplementy: https://apteka.bonifratrzy.pl/eliksir-z-kurkumy-100ml.html? Pytam bo naprawdę dobrze wyglądają ale w sumie nic o nich nie wiesz a firmy produkującej jej też nie znam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group