Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kuchnia remont
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lana22
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Gru 2019
Posty: 1

PostWysłany: Nie 15 Gru 2019, 19:02    Temat postu: Kuchnia remont Odpowiedz z cytatem

Czy możecie mi podpowiedzieć czy znacie ten sklep https://p3studio.pl/ ? Planuję zamówić tam meble do kuchni, podobno robią pięknie, ale znacie ich?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Wto 17 Gru 2019, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz kuchni na wymiar polecam zajrzeć do sklepu https://www.mebleblackart.pl/ ich meble poznań są bardzo ładne i według mnie ich cena jest przyzwoita.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 31 Gru 2019, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapominaj o dobrym wyposażeniu swojej kuchni. Dla mnie dobry piekarnik jest podstawą bo nie lubię stać przy garnkach. Dlatego wybrałam electrolux 600 pro z funkcją steam bake. Wypieki z dodatkiem pary wychodzą naprawdę super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Epika
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 11

PostWysłany: Wto 31 Gru 2019, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra płyta to ważna rzecz i jak dla mnie to Electrolux FlexiBridge z dużą strefą gotowania, świetnie się sprawdza dla lubiących gotować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hfeest
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Sty 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 1 Sty 2020, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble do kuchni warto kupować na wymiar, aby zapewnić tej przestrzeni funkcjonalność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Sro 8 Sty 2020, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujecie remont kuchni to na pewno przydadzą Wam się też różne usługi hydrauliczne. W Warszawie oferuje je pan Jerzy Hojda i jego firma. Warto bliżej przyjrzeć się ich ofercie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moso
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią 10 Sty 2020, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie remont w kuchni był naprawdę bardzo szeroki i zmieniliśmy sporo rzeczy chociaż nie było pierwotnie nawet takiej koncepcji. zrobiliśmy podwieszany sufit i kilka wnęk np. na butelki na wino itd. wszystkie takie zabudowy porobione są z płyt https://flexgips.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
clifford47
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sty 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 11 Sty 2020, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kuchni trzeba przede wszystkim postawić na funkcjonalność, ta przestrzeń powinna być jasna i otwarta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 15 Sty 2020, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklep sprzedaje meble gotowe do kuchni? Wiem,ze cena takich mebli bywa korzystna oraz jest przez to kusząca ale zastanów się czy nie lepiej jest jednak zamówić meble w studio na wymiar. Meble takie bedą wygodniejsze. Kuchnia jest pomieszczeniem, w ktorym spędza się duzo czasu ( nawet jesli się nie gotuje). Tak wiec dobrze jakby byla wygodna. Poza tym meble na wymiar daja o wiele wieksze mozliwości. Jest to coś co kupuje sie raz na dłuższy czas tak więc dobrze jest postawić na porządną jakość.

Meble na wymiar zamawiałam w tym studio;
https://woodworks-studio.pl/realizacje/meble-na-wymiar

i jeśli ktoś jest z Krakowa, moge jak najbardziej polecić bo jakość wykonania mebli jest wspaniała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 634

PostWysłany: Pią 24 Sty 2020, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

,,,,retyrety
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group