Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Żylaki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jbode
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 3 Maj 2021, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od niedawna również borykam się z tym problemem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pon 24 Maj 2021, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście jeszcze tego problemu nie mam, ale widzę wśród koleżanek i kolegów, że ciągle ktoś na żylaki narzeka. Mam kolegę, który właśnie zamawiał podkolanówki uciskowe męskie https://venoflex.pl/podkolanowki-uciskowe-meskie/ które zresztą nie tylko na żylaki pomagają, ale również przy nadwadze czy siedzącym trybie życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Pon 24 Maj 2021, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że dzisiaj co raz więcej osób jest świadomych takich rzeczy. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://klinikaflebologii.pl/Zakres-uslug/Pracownia-naczyniowa i przekonali się, w jaki sposób moglibyście dzisiaj wyleczyć żylaki. Nie ma co się męczyć, skoro można w prosty sposób je usunąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Sob 5 Cze 2021, 0:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jbode napisał:
Od niedawna również borykam się z tym problemem.


Rozumiem Twój ból smutny Mi bardzo pomogły podkolanówki uciskowe (https://veera.pl/podkolanowki-uciskowe-przeciwzylakowe-damskie) wbrew pozorom są wygodne w noszeniu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Nie 6 Cze 2021, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także od jakiegoś czasu mam taki problem. Dlatego też zastanawiam się nad tym czy może warto zakupić jakieś produkty przeciwżylakowe. Ale zanim podejmę decyzję to chcę poznać jakie w ogóle produkty są dostępne i w jakich cenach. I tak też między innymi dowiedziałam się, że jest Relaxsan Sklep w którym to tego typu produkty można znaleźć. Także przejrzę co tam takiego mają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomBud50
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2021
Posty: 51

PostWysłany: Sro 16 Cze 2021, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wizyta u odpowiedniego specjalisty oraz odpowiednia diagnoza pomaga w rozwiązaniu problemu zdrowotnego. Polecam proktolog.lublin.pl!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona_90
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Wto 20 Lip 2021, 6:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To problem, którego pod żadnym pozorem nie można bagatelizować. Ja ze swojej strony mogę polecić udanie się do tej kliniki https://klinikaflebologii.pl/Zakres-uslug/Pracownia-naczyniowa. Niezależnie od tego, co okażę, się problemem w tym miejscu na pewno sobie z nim poradzą. Rzesza świetnych specjalistów i mnóstwo dostępnych badań i zabiegów. Mnie pomogli, więc polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rempel.micah
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Sie 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 6 Sie 2021, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje, że poradę sobie z żylakami na starość Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carmelo.kessler
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 22 Wrz 2021, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was stosował bieliznę uciskową?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sro 29 Gru 2021, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że teraz coraz więcej mówi się na temat zdrowia. Dzięki temu można o wiele skuteczniej poradzić sobie z zadbaniem o własny organizm. Ja na pewno mogę podpowiedzieć, że na jeśli chodzi o leczenie żylaków, to powinniście poczytać o takich działaniach jak https://klinikaflebologii.pl/Zakres-uslug/Diagnostyka-obrazowa-naczyn. To może być dla Was ważne w kontekście zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group