Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Konto oszczędnościowe
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Nie 11 Lis 2018, 10:18    Temat postu: Konto oszczędnościowe Odpowiedz z cytatem

Chciałabym założyć konto oszczędnościowe ale kompletnie nie wiem, w którym banku. Może Wy takie posiadacie i możecie coś polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Wto 13 Lis 2018, 10:09    Temat postu: Re: Konto oszczędnościowe Odpowiedz z cytatem

rozza napisał:
Chciałabym założyć konto oszczędnościowe ale kompletnie nie wiem, w którym banku. Może Wy takie posiadacie i możecie coś polecić?


Konta oszczędnościowe nie sa obecnie tak rewelacyjnie oprocentowane jak jeszcze kilka lat temu Trudno jest znaleźć tutaj jakieś rewelacyjne sposoby na zarobienie sobie kaski.

Jednak dobrą ofertę ma aktualnie bank Millenium
https://www.tanie-konto.pl/millenium-bank/konto-360/ - na stronie są informacje o ich koncie. Jeśli założysz u nich konto osobiste , będziesz mogła załozyć sobie dodatkowo konto oszczednościowe oprocentowane na 2,7% w skali roku co daje nawet większe oprocentowanie niż wiele lokat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
poldek12
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw 24 Sty 2019, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam konto na które wpłacam swoje oszczędności
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
verdie.gleichner
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 6 Mar 2020, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konto oszczędnościowe znacznie ułatwia zbieranie i odkładanie pieniędzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sereka
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Mar 2020
Posty: 5

PostWysłany: Nie 8 Mar 2020, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w pracy to wielu osobom pomógł program ppk https://www.mojeppk.pl/ . Bo wiadomo, że ludzie nie są skłonni do oszczędzania, ale jak już ktoś wszelkie formalności za nich załatwia a jeszcze ma dopłaty od państwa i pracodawcy to bardzo dobrze uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Sro 15 Kwi 2020, 6:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto oszczędzać, to się potem przydaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pvpzonevc
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 58
Skąd: Nie

PostWysłany: Wto 20 Paź 2020, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie martw się, jeśli nie możesz znaleźć fajnego kasyna, które cię nie oszukuje! Wiem, gdzie go znaleźć! Jeśli jesteś zainteresowany, radziłbym Ci tylko spróbować wejść tutaj https://hotspin.pl/ , jestem pewien, że będziesz zadowolony
_________________
Nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
yours
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 144

PostWysłany: Nie 8 Lis 2020, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi bankami to różnie bywa, dlatego zastanawiam się, czy lepiej nie będzie na przykład dobrać odpowiedniego właśnie banku. Wiecie, takiego, co już lata jest na naszym rynku. Wydaje mi się to dobrą opcją, ale to jeszcze oceńcie sami, żeby tutaj https://kredytyzagranica.pl/blog/banki-w-polsce/ sprawdzić możliwości kredytów. Co mówicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mila galishasa
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Gru 2020
Posty: 2

PostWysłany: Czw 3 Gru 2020, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie, najlepszy bank jest wirtualny. Czasami używam monobanku, a czasami https://betamo.link. Mam swój własny portfel, z którego mogę wypłacić pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polar
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 34

PostWysłany: Pon 1 Lut 2021, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to mam pytanie, co jest lepsze lokata czy konto oszczędnościowe?
Jeszcze dotychczas myślałem o lokacie długoterminowej, ale się trochę boję patrząć na obecnie niestabilną sytuację ekonomiczną. Więc myślę nad krótkoterminową albo zwykle konto w Toyota banku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group