Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dostarczenie gości..:)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiola
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 1

PostWysłany: Sob 15 Mar 2008, 21:06    Temat postu: dostarczenie gości..:) Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich! Mamy ślub 19/07/2008 mamy dużą rodzinkę poława to przyjezdni z Wrocławia i Krakowa. Nie mamy zielonego pojęcia jaki ich dostarczyć na miejsce..bo będzie ok 70 osób takich osób, a ślub jest pod Warszawą. Niby jest jeszcze trochę czasu..ale zaczynam się martwić..może ma ktoś pomysł..? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita85
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 9
Skąd: Żory, Rybnik

PostWysłany: Czw 20 Mar 2008, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak to ? Najprościej - wynająć autobus, chociaż na 70 ludzi to raczej dwa by się przydały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 20 Mar 2008, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja domyślam się że to nie jest takie proste, ponieważ koleżanka forumowiczka nie pisałaby tego na forum. szczerze mówiąc ja nie wiem co doradzić ponieważ nie wiem na ile goście się znają i sami mogą się zebrać i zorganizować dojazd. ale napewno wszystko wyjdzie ok.powodzenia!wykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania_411
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 96
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Wto 25 Mar 2008, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my także mieliśmy ten sam problem bo goście pana młodego mają do pokonania 250 km Exclamation i ponieważ nie wszyscy są z jednego miejsca i ludzie i tak musieliby jakoś dojechać do autobusu, to w dodatku musielibyśmy wynając go na dwa dni no bo jeszcze poprawiny (ciekawe ile to by nas kosztowało Question) no i wogole tak dużo zamieszania by z tym bylo bo nie wiadomo jeszcze kto pojedzie a kto nie? a może najbliższa rodzina pana młodego chcialaby przyjechac już w piątek? więc doszliśmy do wniosku że łatwiej będzie jak goscie sami zorganizują sobie przyjazd a my organizujemy dla wszystkich nocleg Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no pewnie! to jest myślwykrzyknik!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja babcia jak robiła wesele dla młodszego brata mojego taty - wynajęła autokar i niestety nie wypał... ludzie woleli sami jakoś wracać o różnych godzinach, i autokar wracał pusty...

nie wiem czy to nie jest wydatek w ciemno.. a tez mam rodzinę 300km od warszawy... i nie wiem...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja rozumiem że wszyscy chcieliby jak najbardziej dogodzić gościom weselnym ale chyba tak się nie da... dziewczyny i chłopaki racjonalnie podchodźmy do przygotowań aby nie przedobrzyć
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ciężkie będzie.. chcemy wszystko jak najlepiej zrobić, by wszystkich zadowolić, zaskoczyć..

czasami się obawiam, że zagubię główną radość z organizacji uśmiech
ze o czymś zapomnę itd.. ale to chyba normalne..

jak mojej mamie powiedziałam, że nie będę wynajmowała autokaru do sali weselnej.. była zaskoczona, bo jak to goście itd..
ale wytłumaczyłam jej że specjalnie wybraliśmy salę na którą można bezpośrednio dojechać autobusem miejskim spod kościoła i że nikt nie powinien aż tak się martwić o gości...
że dla nich wesele itp no ale bez przesady...
nieraz byłam na weselu na które nie było dojazdu żadnym autobusem... nie było bajerów...
kiedyś się robiło wesela w stodołach...
chyba powoli zaczynamy jako ludzkość w dzisiejszych czasach zatracać sens tego dnia...
zaczyna być na zasadzie zastaw się a wystaw się...

taka moja dygresja
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 26 Mar 2008, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie wyszła taka śmieszna sytuacja bo byliśmy pewni że musimy rezerwować salę z pokojami bo na pewno będą goście którzy zechcą przenocować. jak się okazało po zrobieniu dokładnej listy gości wcale nie musimy wynajmować pokoi. tak więc skończyło się śmiechem z nas samych że niepotrzebnie panikowaliśmy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 0:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to dobrze, zawsze to troszkę pieniążków mniej do wydania uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group