Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Własna firma
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Pią 28 Paź 2022, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co może być interesującego w księgowości online? Myślę, że wFirma ma fajne możliwości. Między innymi system jest zawsze zgodny z obowiązującym prawem, co kwartał wdrażane są bezpłatne aktualizacje systemu, a to jest naprawdę bardzo ważne. Skorzystajcie sobie z dostępnych możliwości!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pon 31 Paź 2022, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie oprogramowania warto posiadać. One znacznie usprawniają codzienną pracę, na czym każdemu zależy. My w firmie często podróżujemy, więc przydałby się jakiś program, który ma w opcjach zarządzanie delegacjami . Jaki polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 3 Lis 2022, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rynku działają firmy, które specjalizują się w archiwizacji dokumentów. Polecam zapoznać się na przykład z ofertą firmy Archiveo: http://archiveo.pl/ . Jestem pewna, że to będzie dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erap8
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon 7 Lis 2022, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podobna mi się ten pomysł i chyba się zdecyduję na to, jak myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ashly55
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 8 Lis 2022, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc własną firmę dobrze jest ogłosić jej ofertę i usługi na jednym z internetowych portali. W sieci znalazłam ten wpis - https://abcslubu.pl/nasz-blog/7298/portal-internetowy-z-ofertami-uslug-teraz-znajdziesz-je-jeszcze-szybciej. Nowoczesne portale z usługami to coś więcej, niż tylko bazy wiedzy. Znajdziesz na nich także przydatne treści zawarte np. formie bloga. Dotyczą one np. często wybieranych produktów, ich charakterystyki i specyfikacji. Szczególnie często docenianym elementem są tutaj publikowane listy sklepów w danej lokalizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Sro 9 Lis 2022, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie https://mindly.pl/artykuly,ac279/rynek-uslug-chmurowych-w-europie-i-na-swiecie-jak-sie-rozwija,14340 znajdziecie liczne porady oraz informacje związane z usługami chmur obliczeniowych. Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dori
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 324

PostWysłany: Pią 18 Lis 2022, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie firmy z domu nie jest zawsze prostą sprawą, w moim przypadku przydało się także biuro, ale zdecydowałam się na wirtualne biuro Warszawa i nie żałuję. U nich mam dostępny lokal kiedy tylko chce i super się mi to sprawdza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Pią 18 Lis 2022, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystaliście kiedyś z usługi utylizacji dokumentów? Osobiście szukałem firmy, która się tym zajmuje i z polecenia znajomego mam zamiar skorzystać z oferty https://niszczeniedokumentow.eu/utylizacja-nosnikow-danych/
- tej firmy. Oferują profesjonalną realizację zleceń zgodnie z procedurami prawnymi. Myślicie, że to dobry pomysł? Dajcie znać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 574
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 23 Lis 2022, 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałam się na franczyzę i była to doskonała decyzja. Na stronie https://gpoland.com.pl/ mozna znaleźć kontakt do firmy, która jest w stanie w tej kwestii pomóc i wszystko zorganizować.
_________________
Domy szkieletowe trzebinia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gardner.hyatt
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 25 Lis 2022, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czym się zajmujecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 11 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group