Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Drukarka Epson
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Czw 5 Gru 2019, 15:20    Temat postu: Drukarka Epson Odpowiedz z cytatem

Jaka drukarka od Epson najlepsza z modeli foto ? Szukam i nie mogę się zdecydować co wybrać. Może coś doradzicie konkretnego i sprawdzonego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lila87
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 10

PostWysłany: Pią 6 Gru 2019, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że model L1800 będzie bardzo fajnym modelem w sam raz do druku zdjęć. Koszty spore, ale mała drukarka i poręczna, a do tego drukująca nawet rozmiar A3. Specjalnie zaprojektowany pojemnik z atramentem, który można uzupełniać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antosia32
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 9

PostWysłany: Pon 9 Gru 2019, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Model L7180 też jest godny uwagi. Jest łatwa w obsłudze i wyróżniają ją takie cechy, jak obsługa kart SD, drukowanie zdjęć bez marginesów czy dwa podajniki papieru. Łatwo ją skonfigurować, jest niezawodna i zaprojektowana pod kątem uzupełniania atramentu bez bałaganu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Wto 10 Gru 2019, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie o uzupełnieniu tych drukarek? Ciężko czy łatwo? Czy nadal jest ładny druk po uzupełnieniu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antosia32
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 9

PostWysłany: Wto 10 Gru 2019, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam problemu z uzupełnianiem tuszu, jest to łatwe i zajmuje może z 3 minutki na spokojnie. Nie wylewa mi się nic, ale zawsze mam rękawiczki i chusteczkę przy sobie w razie awaryjności. Epson fajnie pomyślał o poręcznych buteleczkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgnesPokor
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 78

PostWysłany: Czw 19 Gru 2019, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No te drukarki są bardzo dobre. Sam mam urządzenie tej firmy i jak najbardziej się sprawdza. Mają same dobre rozwiązania.
_________________
Ufaj swoim instynktom, ale się im nie poddawaj - przypomniała sobie jego słowa. - Nie reaguj na strach, tylko na zagrożenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izabella267
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 109
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 27 Gru 2019, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego właśnie Epson? Canon również ma świetne foto drukarki. A najlepiej to nawiąż jakaś współpracę z drukarnią. Ja na przykład mam deal z https://www.kseroa0.pl/skan-i-archiwizacja/ i liczą mi bardzo mało za jedną odbitkę ale umowa taka, że nie wysyłam nigdzie indziej. Korzystnie dla obu stron.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Krycha84
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 19

PostWysłany: Czw 2 Lip 2020, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://arcan.pl/produkty/drukarki/ sprawdź tutaj jak jesteś z Poznania, czasami możesz dorwać fajny używany sprzęt
_________________
Dobry dentysta Poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja44
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 9

PostWysłany: Wto 7 Lip 2020, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ciekawi Ciebie właśnie ten fakt to obligatoryjnie przejrzyj ten tekst. W moim odczuciu odnajdziesz tu wszystkie najaktualniejsze zagwozdki. Serdecznie polecam - http://zamiennikixerox.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 10 Sty 2023, 5:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nadal wahasz się nad tym, jaka drukarka będzie dla ciebie najlepsza to zajrzyj na: tusze zamienniki Własnie tutaj pojawił się bardzo rzetelny ranking na temat drukarek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group