Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sprzątanie biura
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
corsoo
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sie 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw 5 Gru 2019, 13:49    Temat postu: Sprzątanie biura Odpowiedz z cytatem

Pytanie do tych z was, które mają własną firmę. Kto u was ogarnia sprzątanie biur? U nas na razie dajemy radę sami, bo jesteśmy na samym początku biznesowej drogi i firma liczy 3 osoby Very Happy ale podejrzewam, że potem trzeba będzie znaleźć inne rozwiązanie. Jakie sprawdza się u was?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Sro 8 Kwi 2020, 17:41    Temat postu: Re: Sprzątanie biura Odpowiedz z cytatem

corsoo napisał:
Pytanie do tych z was, które mają własną firmę. Kto u was ogarnia sprzątanie biur? U nas na razie dajemy radę sami, bo jesteśmy na samym początku biznesowej drogi i firma liczy 3 osoby Very Happy ale podejrzewam, że potem trzeba będzie znaleźć inne rozwiązanie. Jakie sprawdza się u was?

U nas jest podobnie, koszty trzeba ograniczać a sprzątania tak naprawdę nie ma dużo, ale na pewno warto zainwestować w profesjonalne środki czystości. Obecnie zastanawiamy się nad ich produktami i sprzętem https://hurtowniachemiczna.com bo mają tego naprawdę sporo do wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pon 27 Kwi 2020, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samemu nie ma sensu z tym walczyć. Lepiej zlecić sprzątanie fachowcom. Ja polecam sprzątanie biur Warszawa CityClean24 https://www.cityclean24.pl/sprzatanie-biurowcow.html. Będziecie zadowoleni z ich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Sro 30 Wrz 2020, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto wziąć pod usługi firmę AirOzone? Ozonowanie to metoda oczyszczania powietrza i powierzchni, która jest ekologiczna i bezpieczna, a także nie pozostawia żadnych szkodliwych produktów ubocznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pią 2 Paź 2020, 6:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ z mężem otwarliśmy właśnie ogromną firmę postanowiliśmy znaleźć profesjonalną firmę sprzątającą albo też zatrudnić Panie do sprzątania. Z tego co zauważyłam ta na tej stronie mają dobre środki czystości https://clean24.pl/ i mam pytanko do osób które zamawiały na tej stronie, czy warto ? Zależy mi by środki czystości były na prawdę dobre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Pią 2 Paź 2020, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasza ekipa regularnie sprząta kilka biur i czasami musimy zrobić oczywiście zapotrzebowanie. Pomyślałam, że oprócz specjalnych środków czystości przydadzą się pojemniki do przechowywania . Można je zamówić w sklepie Clean24. To bardzo ważne, bo można w nich schować na przykład dokumenty, aby się nie zamoczyły. Korzystacie może już z takich pojemników?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Sro 18 Lis 2020, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas w pracy korzystamy z takich uslug jak sprzatanie firm , nie wyobrazam sobie inaczej, spora powierzchnia uzytkowa, miejsca w pracy, wszystko dzieki ekipie mamy na blysk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Czw 26 Lis 2020, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wykorzystujecie do tego jakieś profesjonalne urządzenia jak na przykład myjki parowe? my takie mamy z Karchera - na myjki.eu mozna zamowic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vlad_smirnov
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lip 2020
Posty: 38

PostWysłany: Sro 2 Gru 2020, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zainteresowany
Przeczytałem artykuł o cenach firm sprzątających na https://otomistrz.pl/sposob-ksztaltowania-sie-cen-sprzatania-w-firmach/
Ciekawie jest poznać Twoją opinię, czy wszystko jest zgodne z opisem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrowerDuglass
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2020
Posty: 40

PostWysłany: Sro 30 Gru 2020, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za każdym razem naprawdę chcę, żebyś miał wiele różnych możliwości uzyskania doskonałej pomocy dla wszystkich swoich narządów. Możesz bez problemu skorzystać z doskonałej usługi CBD oil https://olejekcbd.org.pl/ Wtedy wszyscy lekarze będą mogli Ci wszystko polecić i będziesz miał po prostu wielkie szczęście żyć bez bólu w kolanach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group