Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zmarszczki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
werka091
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2020
Posty: 66

PostWysłany: Wto 19 Sty 2021, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zmarszczki tylko ESDERM z Wrocławia. Mają szeroką gamę zabiegów, na pewno coś dla siebie znajdziecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygładzenie zmarszczek okolicy oka miałam wykonywane w salonie medycyny estetycznej https://www.medeste.pl/ i jestem zadowolona z efektów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 20 Cze 2021, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w Wawie jedną z lepszych klinik jeśli nie najlepszą jest na pewno beauty skin. Widac to zresztą po odwiedzinach największych gwiazd. Co do samego zabiegu na zmarszczki to na pewno sprawdzi się botoks, ale i mniej inwazyjne metody typu nici liftingujące - tutaj zreszta są wypisane wszystkie usługi w zakresie wygładzania zmarszczek https://www.beautyskin.com.pl/odmladzanie-skoryredukcja-zmarszczek/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janka09
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Gru 2020
Posty: 23

PostWysłany: Pon 26 Lip 2021, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi w walce ze zmarszczkami bardzo pomaga ten krem https://www.permanent24.pl/pl/p/Xtra-Face-Antiaging-50-ml-Krem-przeciwzmarszczkowy/295 , polecam sobie przetestować, ja lepszego kosmetyku jeszcze nie znalazłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vancia
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Maj 2021
Posty: 38

PostWysłany: Czw 5 Sie 2021, 6:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmarszczki wygładzałam u dr Doroty Żukowskiej, przyjmuje w gabinecie Dermed w Łodzi na Piotrkowskiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malina99
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 58

PostWysłany: Czw 26 Sie 2021, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zależy ile masz lat. Bardzo dobry krem na zmarszczki od 40 r.z. jest Royal Bee Elixir
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Sro 22 Wrz 2021, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedynym skutecznym sposobem na pozbycie się zmarszczek jest po prostu wykonanie zabiegu z zakresu medycy estetycznej. Ja mam swoje lata i już kilka razy odwiedzałam klinikę Novoderm w Łodzi gdzie miałam zabiegi z zastosowaniem botoksu https://novoderm.pl/medycyna-estetyczna/botoks/. I mogę wam zdecydowanie polecić to miejsce, bo jest sprawdzone i przede wszystkim pewne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka001
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 94

PostWysłany: Pią 26 Lis 2021, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tak łatwo pogodzić się z pojawiającymi się zmarszczkami. Na szczęście są na nie skuteczne sposoby. Ja żadnych zabiegów póki co nie miałam. Najbardziej to mi zmarszczki na dekolcie przeszkadzały, takie jakby bruzdy były. Pomogło stosowanie plastrów sikatris, nawet specjalny kształt mają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pią 26 Lis 2021, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro już mowa o dobrych kosmetykach na zmarszczki to ja polecam te z serii BioHyaluron 3xRetinol z Eveline uśmiech Kapitalne jest to serum wypełniające zmarszczki. nie dośc, ze działa antystarzeniowo to jeszcze dobrze nawilża i jest odpowiednie nawet dla wrażliwej skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gadecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lis 2021
Posty: 15

PostWysłany: Sro 1 Gru 2021, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tak policzyć te pieniądze wydane na kosmetyki to lepiej na prawdę zmarszczki wygładzić. Ja miałam akurat kwasem hialuronowym, w klinice w Białymstoku Humana Medica Omeda u dr u dr Doroty Żukowskiej,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group