Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zmarszczki?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hala
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Gru 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro 4 Gru 2019, 20:34    Temat postu: Zmarszczki? Odpowiedz z cytatem

Jeśli wiek Ci doskwiera, masz problemy z pojawiającymi się zmarszczkami, koniecznie zajrzyj na gabinet medycyny estetycznej Wrocław i umów się na wizytę aby skonsultować swoje problemy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 2 Sty 2020, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed rocznikiem się nie ucieknie. Data mówi sama za siebie. I niestety młodnieć juz nie bedziemy...no chyba że duchem uśmiech i wlasciwie o to w zyciu chodzi. Że ma sie tyle lat na ile sie czuje. A poza tym - wspolczesna medycyna estetyczna tak poszla do przodu, ze w tej chwili i lat mozna sobie odjąć, co zreszta baaaardzo dodaje kobiecie pewnosci siebie. A zmarszczki raz dwa w tej chwili mozna sobie poradzic czy działaniem kwasem hialuronowym czy jak tutaj w Atelier Urody pod Wrocławie w Żarowie Hifu https://aturody.pl/ za pomocą fal ultradźwiękowych. Zabieg jest bezbolesny, daje szybkie efekty i nie wymaga rekonwalescencji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karamba
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Wrz 2015
Posty: 29

PostWysłany: Czw 23 Sty 2020, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za kilka miesięcy ślub mojej jedynej córki… chcę w tym dniu wyglądać wyjątkowo dlatego też zdecydowałam się na zabieg taki jak ten https://medycynaintymna.pl/botoks/ . Zabieg trwał bardzo krótko – maksymalnie kilkanaście minut. Cała procedura była bezbolesna. Skóra może być przez chwilę była tylko lekko zaczerwieniona, ale objaw ten bardzo szybko ustąpił. Za to efekt jest godny podziwu… moja twarz znów wygląda młodo i promiennie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Sob 25 Sty 2020, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym przypadku najlepszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem będzie określony zabieg lub zestaw zabiegów dopasowany do skóry i stopnia zmarszczek. Tutaj https://www.kaniowscy.pl/znajdz-zabieg/problemy-medyczne/jak-pozbyc-sie-zmarszczek/ możecie sprawdzić zabiegi na twarz , dzięki którym skóra wygląda jak nowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Wto 18 Lut 2020, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy słyszeliście kiedykolwiek o liftingu HIFU? Jest to lifting bezoperacyjny, świetnie ujędrnia skórę. Zabiegi tego typu można wykonać w Vici Clinic w Krakowie, pan Bartosz jest świetnym specjalistą i jestem pewna, że będziecie zachwycone efektami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Sro 19 Lut 2020, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A z jakiego powodu masz zmarszczki może ze stresu? Może źle dbasz o swoją skórę? Pijesz mało wody?
Mogą być różne powody.
Zerknij sobie tu http://www.pracownia-piekna.pl/masaze-relaksacyjne-wroclaw/ i umów się na taki masaż relaksacyjny. Dobrze Ci na pewno zrobi:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Pią 15 Maj 2020, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę ,że warto zainteresować sie tematem rewitalizacjs kóry . Dzięki odpowiednim produktom możemy skutecznie nawilżyć skórę i nadać jej spręzystości, pozbywając się głębokich zmarszczek. Ja ostatnio zrobilam sobie taki research kilku marek i wychodzi na to ,że na ich tle najlepiej wychodzą produkty Skinbooster marki Restylane https://www.restylane.com/pl/ - jako jedyni są zarejestrowani w FDA - a to gwarancja wysokiej jakosci no i oczywiscie bezpieczenstwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
babinat642
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Maj 2020
Posty: 5

PostWysłany: Wto 19 Maj 2020, 4:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że aktualnie jest tyle sposobów na zmarszczki, że każdy znajdzie taki któy mu najbardziej odpowiada
_________________
przeprowadzki Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 642

PostWysłany: Czw 16 Lip 2020, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że jeśli chodzi o zmarszczki, na pewno warto będzie zdecydować się na jakieś zabiegi medycyny estetycznej, jak te dostępne tutaj https://www.deuclinic.pl/medycyna_estetyczna/ , które na pewno będą wam w stanie pomóc z tym problemem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aberumars
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 5

PostWysłany: Pią 24 Lip 2020, 6:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zmarszczki to są przecież specjalne zabiegi, dzięki którym można się ich pozbyć
_________________
własny biznes perfumy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group