Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Poszukiwane cieplutkie buty zimowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Wto 12 Lis 2019, 11:34    Temat postu: Poszukiwane cieplutkie buty zimowe Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny! Mam problem, który powtarza się co roku uśmiech Nigdy nie mogę znaleźć ciepłych butów zimowych. Jestem okropnym zmarzluchem. Pomóżcie znaleźć cieple buty zimowe. Wstawcie linki, wasze propozycje lub to jakie wy macie cieplutkie buty
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daenerys
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 42

PostWysłany: Wto 12 Lis 2019, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam po prostu poszukać sobie w sklepach internetowych. OBecnie bardzo wiele sklepów ma nowe kolekcje butów zimowych. Niezłe ceny i wiele modeli widziałam w sklepie Pantofelek
https://pantofelek24.pl/pol_m_Buty-na-kazda-pore-roku-_Zima-308.html
Poza tym mają tam takie dobre promocje, ze nie ma sensu moim zdaniem liczyć na black friday.

Najważniejsze jest żeby były z naturalnej skóry (skóra taka wyglada lepiej,poz tym będzie Ci w niej cieplej. ), a druga ważna rzecz to gruba podeszwa (izolacja od ziemi). Raczej niska bo wysokie obcasy zimą nie są zbyt praktyczne i na pewno nie będziesz w nich dużo chodziła. Dodatkowe ocieplenie jest zawsze porządane, ale jak dla mnie to właśnie materiał i grubość podeszwy jest najważniejszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
macejkovic.haylee
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 8 Gru 2019, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Za parę tygodni wyjeżdżam na wakacje w kierunku Alp i szukam butów haix. Czy możecie polecić jakieś interesujące oferty w tym temacie? Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
_________________
https://strefa998.pl/buty-strazackie/1806-buty-strazackie-haix-fire-eagle.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paul.predovic
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Sro 11 Gru 2019, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na zimę staram się nie kupować takich wysokich buciorów, które nie dość, że skracają nogę, to jeszcze ją pogrubiają. Najczęściej w zimę noszę buty goodin, mają oni takie cieplutkie botki, które o dziwo bardzo dobrze się sprawdzają podczas zimniejszych dni. Zazwyczaj wybieram je tutaj https://casadi.pl/firm-pol-1501679571-Goodin.html jeśli kupuję online. Jest tam naprawdę duży wybór i można znaleźć coś dla siebie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group