Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaka sala na wesele?
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
duff231
bywalec
bywalec


Joined: 10 Apr 2019
Posts: 215

PostPosted: Tue 26 Nov 2019, 2:47    Post subject: Jaka sala na wesele? Reply with quote

Siemanko, gdzie według Was najlepiej jest zoorganizowac wesele? Jakaś restaruacja? Mnie generalnie zaciekawiły takie hale namiotowe jak te z http://www.ewenta.pl . Na zdjęciach wygląda to super przytulnie i klimatycznie, nawet nie wiedziałam, że takie hale są wykorzystywane na wesele. Znacie może kogoś kto w takiej sali miał wesele?
Back to top
View user's profile Send private message
GdzieWeselepl
kandydat
kandydat


Joined: 02 Dec 2019
Posts: 40

PostPosted: Fri 6 Dec 2019, 14:33    Post subject: Reply with quote

Spójrz sobie na GdzieWesele.pl mają tam ogromny wybór! Polecam i pozdrawiam!
Back to top
View user's profile Send private message
Nielatający
kandydat
kandydat


Joined: 24 Jul 2019
Posts: 19
Location: Łomża

PostPosted: Fri 6 Dec 2019, 17:25    Post subject: obrusy od flhf Reply with quote

Nieważne jaka sala, ważne żeby obrusy były dobre. Warto więc sprawdzić jaki producent obrusów ma je najlepsze.
Back to top
View user's profile Send private message
mczay
maniak
maniak


Joined: 24 May 2018
Posts: 1100

PostPosted: Mon 9 Dec 2019, 15:52    Post subject: Reply with quote

Nie mam pojęcia co Ci doradzić.
Back to top
View user's profile Send private message
arvena
uzależniony
uzależniony


Joined: 10 Oct 2016
Posts: 616

PostPosted: Mon 16 Dec 2019, 12:41    Post subject: Reply with quote

Sala weselna musi być przede wszystkim dopasowana do całego planu wesela i liczby gości, poza tym musisz wcześniej też pomyśleć o atrakcjach weselnych takich jak na przykład pokaz barmański Speedbar, u nich trzeba dużo wcześniej rezerwować termin podobnie jak salę na wesele
Back to top
View user's profile Send private message
jagodanka
gaduła
gaduła


Joined: 22 Mar 2019
Posts: 284

PostPosted: Mon 16 Dec 2019, 19:56    Post subject: Reply with quote

Ja bylam na weselu nie tak dawno w Karczmie Kujawskiej w Inowroclawiu.. karczmy maja to cos, zawsze mi sie podobalo wesele w takim klimacie, sale maja tam duza, na okolo 200 osob wiec mozna naprawde hucznie sie wybawic oczko
Back to top
View user's profile Send private message
Kamilan
kandydat
kandydat


Joined: 03 Feb 2020
Posts: 23

PostPosted: Mon 3 Feb 2020, 13:46    Post subject: Reply with quote

Jak wesele, to w pięknej scenerii, w otoczeniu natury. Nie z hukiem i pompą, a kameralne, wśród najbliższej rodziny i przyjaciół. W pobliżu Krakowa (kilkanaście km od centrum) jest świetna restauracja https://grand-house.pl/restauracja/ - organizują przyjęcia takie do ok. 60 osób, czyli właśnie kameralne.. z okien widać panoramę Krakowa. Można też wynająć nocleg - piękne apartamenty i pokoje w bardzo przystępnych cenach, jak na taki wysoki standard!
Back to top
View user's profile Send private message
Weronika2405
kandydat
kandydat


Joined: 24 May 2019
Posts: 48

PostPosted: Thu 2 Apr 2020, 10:50    Post subject: Reply with quote

Wiadomo, że zależy gdzie, bo nie będę jechać nad morze specjalnie na wesele i ciągnąć za sobą całej mojej rodziny ;p
Ale jeśli szukacie czegoś na Śląsku, to mogę polecić hotel Biały Dom. Sama tam miałam wesele i mam same dobre wspomnienia - organizacja nie była aż tak stresująca, bo obsługa o wszystko zadbała, a sala była piękna.
Back to top
View user's profile Send private message
papatki19
gaduła
gaduła


Joined: 06 Aug 2020
Posts: 344

PostPosted: Fri 27 Nov 2020, 10:30    Post subject: Reply with quote

Ja polecam sale w Hotelu Biały Dom w Czerwionce, sama tam właśnie organizuje swoje wesele.
Back to top
View user's profile Send private message
papatki19
gaduła
gaduła


Joined: 06 Aug 2020
Posts: 344

PostPosted: Wed 2 Dec 2020, 14:04    Post subject: Instalacje Art Bistro Reply with quote

Ale wiem że dużo osób np. z Warszawy poleca restauracje INSTALACJE ART BISTRO
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group