Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wesele bez alko

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
primawero
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sie 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw 21 Lis 2019, 8:08    Temat postu: wesele bez alko Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że coś takiego by przeszło - zorganizować wesele pozbawione jakichkolwiek napoi alkoholowych?!?
Żadne z nas nie pije, więc dlaczego goście nie mogliby się bez tego obejść?!? Poza tym to zawsze byłoby mniejsze ryzyko, że ktoś wstawiony wsiądzie w samochód po zabawie... Niby można kupić jakiś alkomat typu https://www.promil-lab.pl/alkomaty/producenci/alkomat-alcoforce tylko po co się z tym bawić, skoro wszyscy mogą być trzeźwi jak niemowlęta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Sro 15 Sty 2020, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem że są takie bezalkoholowe wesela ale nigdy na takim nie byłem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Pią 5 Lis 2021, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszym kraju i z mentalnością ludzi wesele bez alkoholu od początku by uznano za nieudane.

TAk więc niech mają wybór.

---------
busy

https://www.readyrent.pl/wynajem-busow-szczecin.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja córka wpadła na wspaniały pomysł - postanowiła zrobić wesele bez alkoholu. Jestem za, bo jest wiele okazji żeby się napić, a ten dzień powinien być zapamiętany przez każdego. Postanowiłam zamówić alkomat ze strony https://bean.pl/, aby na miejscu kontrolować gości. Już przekazaliśmy informację, że jeżeli ktoś będzie pod wpływem to zostanie wyproszony z imprezy.
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group