Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problem z suchą skórą pod makijażem
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Czw 31 Mar 2022, 11:26    Temat postu: Problem z suchą skórą pod makijażem Odpowiedz z cytatem

Hej, co polecacie na suchą skórę po nałożeniu jakiegokolwiek podkładu/korektora? Bez podkładu nie mam aż takiej suchej skóry, a gdy go nałożę to jakby łuszczy mi się skóra, najbardziej na nosie. Peeling przed nałożeniem makijażu nie pomaga, chyba że muszę zmienić peeling na inny (używam jakiegoś z Eveline przeciw zaskórnikom). Gdy nakładam krem nawilżający przed makijażem jest tak samo, a nawet gorzej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 31 Mar 2022, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwas hialuronowy, bo skóra po tym co piszesz ewidentnie odwodniona, do tego krem z ceramidami i delikatny, nawilżający krem/żel do mycia. Nie używaj do mycia nic wysuszającego, czy dla skóry tłustej, bo to jeszcze bardziej zwiększy wydzielanie sebum. W jaki sposób myjesz twarz? Ma to duże znaczenie bo jedynie dobrze oczyszczona skóra jest w stanie wchłonąć składniki odżywcze. Szczególnie ważne jest zmywanie makijażu wieczorem, polecam poczytanie sobie o dwuetapowym myciu twarzy.
Na noc polecam na przykład krem odżywczy od Resibo (dream cream): https://resibo.pl/
Daje radę nawet w przypadku wymagającej skóry.


I przede wszystkim woda ! Trzeba dużo pić. Ja osobiście nie lubię, jestem fanką pepsi I coli.
Ale jak piłam ostatnio dużo wody i tego pilnowałam to jak ręką odjął skóra piękna i nawilżona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madleine Giro
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 3

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2022, 16:08    Temat postu: Sucha skóra to udręka Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Sama mam suchą skórę i uczucie wiecznego ściągnięcia zwłaszcza po myciu. Byłam robić makijaż u makijażystki z okazji imprezy i mi powiedziała kilka ciekawostek o których nie wiedziałam, poradziła mi również, żeby stosować serum nawilżająco odżywcze pod krem na noc. Poleca, studio https://figas-wolosewicz.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamaika
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2022
Posty: 90

PostWysłany: Wto 12 Kwi 2022, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie był duży problem z suchą i podrażnioną skórą wokół oczu i na powiekach, kiedy nałożyłam makijaż wyglądało to koszmarnie. Koleżanka poleciła ma krem Atoderm Intensive Eye. Świetnie nawilża i łagodzi, makijaż na nim wygląda super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Czw 14 Kwi 2022, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobnie!! Wydaje mi sie, ze po prostu uzywam zlego kremu pod podklad, slabo nawilzającego... smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Czw 21 Kwi 2022, 7:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez dwóch zdań przydatnym rozwiązaniem będzie dobry krem nawilżający ale też zabiegi tego typu https://klinikamiracki.pl/hydrafacial/ Ja po nich nie mam totalnie problemu z nawilżeniem buzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 98

PostWysłany: Czw 21 Kwi 2022, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w ogole nie uzywam kremu pod podklad, tylko bazy uśmiech i mi sie to najlepiej sprawdza, a do tego fajnie utrwala makijaz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Sob 23 Kwi 2022, 6:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ta baza jest też nawilżajaca? Bo mi głownie na nawilzeniu zalezy uśmiech jakby przedluzala przy okazji trwalosc makijazu, to tez nie bede narzekac uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 98

PostWysłany: Pon 25 Kwi 2022, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak uśmiech nawilża i wygładza, zresztą sama sobie zobacz https://www.notino.pl/dermacol/satin-wygladzajca-baza-pod-makija/p-388457/ ja jej uzywam juz hohooo i naprawde spoko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1145

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2022, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,co sądzicie o korzystaniu z kosmetyków łagodzących? Będę bardzo wdzięczna za wasze opinie, ponieważ bardzo zalezy mi na tym,aby poprawić stan mojej skory na twarzy w okolicach nosa. Co myślicie o tym https://www.centrumluszczycy.pl/pol_m_Preparaty-na-luszczyce_Lokalizacja-zmian_Twarz-440.html ? Z chęcią poczytam wasze komentarze. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group