Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy uroda ma duże znaczenie w życiu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dibbert.mike
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2020
Posty: 11
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 23 Mar 2020, 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób twierdzi, że tak nie jest, ale wszyscy wiedzą, że uroda ma ogromne znaczenie. Postrzeganie mężczyzny łysiejącego i z bujną czupryną jest zupełnie inne. Ludziom urodziwym w życiu jest o wiele łatwiej.
_________________
dr osuch
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Wto 2 Cze 2020, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak inni uważają, ale ja uważam że w niektórych przypadkach uroda ma bardzo duże znaczenie przez to niekiedy kobiety malują się nawet na co dzień, aby jakoś bardziej podkreślić swoją urodę. Ja tam nie maluję się, ale za to moja córka bez makijażu nie ruszy się z domu. Widziałam, że nawet zaczęła używać taki róż do twarzy, który zamówiła tutaj https://www.perfumesco.pl/naturalny-roz A Wasze córki także lubią się malować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Czw 22 Kwi 2021, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy dla kogo, ja nie mam parcia takiego na urodę, ale lubię dobrze wyglądać. Jeśli chodzi jednak o higienę i różne sposoby, to ostatnio kupiłam depilator Excellence w sklepie https://politaipl.com/ i jestem z niego bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Nie 27 Lut 2022, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie uroda jest bardzo ważna. Jeżeli mogę mieć na nią wpływ, robię wszystko by wygadać i czuć się dobrze we własnym ciele. Dlatego często korzystam z różnych zabiegów by poprawić choćby kondycje swojej skóry. Ostatnio wykonywałam tutaj: https://febumed.pl/oferta_/842-Laserowe-usuwanie-przebarwien laserowe usuwanie przebarwień i jestem bardzo zadowolona z efektów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2022, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, jeżeli zastanawiasz się, skąd czerpać informacje z zakresu urody, to myślę że najlepiej będzie, jego wolnej chwili zerkniesz sobie na stronę tego portalu http://www.jejpiekno.pl. Znajdziesz tam wiele ciekawych treści, które z pewnością cię zainteresują. Daj znać, co uważasz o tym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eweczq2
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Sty 2023
Posty: 11

PostWysłany: Wto 3 Sty 2023, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, piękno ma znaczenie w życiu, ponieważ jest odzwierciedleniem naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Wszyscy chcemy czuć się i wyglądać jak najlepiej i dlatego jesteśmy dumni z naszego wyglądu. Niezależnie od tego, czy chodzi o stylizację włosów, makijaż, czy dbanie o skórę, staramy się wyglądać i czuć jak najlepiej.

Piękno jest również formą wyrażania siebie. Możemy wyrażać siebie i naszą osobowość poprzez nasz wygląd fizyczny. Możemy wyrażać nasze wartości i przekonania poprzez nasze wybory mody. Możemy nawet wysyłać wiadomości do innych poprzez wybrane przez nas kolory i style. W ten sposób piękno może być niezwykle potężnym narzędziem komunikacji.

Z drugiej strony, piękno to tylko głęboka skóra. To ma znaczenie, ale to nie wszystko. Podczas gdy ważne jest, aby być dumnym z naszego wyglądu fizycznego, tak naprawdę liczy się to, co jest w środku. Bycie miłym, współczującym i posiadanie pozytywnego nastawienia to cechy, które są znacznie ważniejsze niż zewnętrzne piękno. Ważne jest, aby pamiętać, że piękno nie jest wszystkim i że prawdziwe piękno pochodzi z wnętrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sro 4 Sty 2023, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie uwierzę tym, którzy uważają, że uroda nie ma znaczenia. Bez tego nie byłoby tylu chętnych w salonach kosmetycznych https://syrenka-torun.pl/. Sama mam ochotę kilka zabiegów na ciało zaplanować, tak, by wykonać je przed pierwszą połową roku, by latem móc zabłysnąć na plaży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marisona
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sty 2023
Posty: 6

PostWysłany: Nie 8 Sty 2023, 0:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, uroda wpływa często na pewność siebie - choć tak, mniej urodziwe osoby, również mogą być pewne siebie, jednak statycznie wymaga to od nich więcej pracy nad sobą. Do tego udowodniono, że po prosty ładni ludzie mają łatwiej w życiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Wto 10 Sty 2023, 2:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uroda zdecydowanie ma znaczenie, ale nie jest najważniejsze. Warto jednak dbać o swój wygląd, aby dobrze się prezentować. Szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na kosmetyki, które używamy. Moim ostatnim odkryciem są kosmetyki marki Herbapol Polana. Są świetne, wegańskie i mają bardzo dobry skład.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Sro 15 Lut 2023, 7:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno... w końcu jak cię widzą tak cię piszą... Mimo, że stwierdzenie to wydaje się być puste, to ja i tak lubię o siebie dbać i uwielbiam chwile tylko dla mnie, które spędzam w salonie kosmetycznym na przykład na przedłużaniu rzęs. Za kilka dni mam wizytę w Toruniu w Syrence - https://syrenka-torun.pl/ i bardzo się z tego cieszę. To dla mnie najlepszy relaks. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group