Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy uroda ma duże znaczenie w życiu
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzyka
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 64

PostWysłany: Pon 18 Lis 2019, 10:16    Temat postu: Czy uroda ma duże znaczenie w życiu Odpowiedz z cytatem

Jakie znaczenie ma Waszym zdaniem w życiu uroda? Czy bardzo pomaga?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daenerys
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 42

PostWysłany: Pon 18 Lis 2019, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląd jest ważny, tak czy nie, sekretarka, asystentka, specjalistka PR jest wizytowką firmy, elementem jej wizerunku. Tym bardziej jeżeli tego typu osoba spotyka się z klientami, bywa ze swym szefem na prestiżowych imprezach, targach...

No i jest jeszcze korporacyjny "dress code" - styl ubierania się, fryzura, makijaż... umiejętność dostrojenia się do zwyczajow panujących w firmie...

Sama ostatnio zastanawiałam sie nad powiększeniem ust:
https://arteclinic.pl/medycyna-estetyczna/nawilzenie-powiekszenie-modelowanie-ust

Nie przepadam za moimi małymi ustami....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifika
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 41

PostWysłany: Wto 3 Gru 2019, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie najważniejsze jest by czuć się dobrze sama ze sobą. A jeśli chodzi o makijaż to należę do fanek makijażu permanentnego. Ja nigdy nie potrafiłam i co więcej, nie lubiłam się malować. Zrobiłam sobie póki co brwi i kreskę na górnej powiece i teraz używam w zasadzie tylko podkładu i tuszu do rzęs uśmiech Najważniejsza jest dobra linergistka, ja polecam Dominikę Kossakowską z salonu Jest Pięknie w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jettie22
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 11 Gru 2019, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo osób może to negować i mówić, że liczy się tylko wnętrze, jednak w prawdziwym życiu zwraca się uwagę na wygląd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Hanna88
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 15

PostWysłany: Czw 12 Gru 2019, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety duża cześć ludzi ocenia innych na podstawie ich wyglądu... jednak jak wiadomo z wiekiem uroda przemija... powinien się liczyć przede wszystkim człowiek- jego osobowość i pasje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronikamel2
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lip 2019
Posty: 21

PostWysłany: Sro 8 Sty 2020, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co zaprzeczać uroda pomaga w życiu czy się komuś to podoba czy nie.
_________________
Zdobienia ślubne paznokci – Jakie paznokcie na ślub
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Sro 29 Sty 2020, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że tak, i każda z nas dba o swój wygląd, skórę włosy itd. Ja zresztą zwracam uwage na kosmetyki jakie kupuje dla siebie, często szukam nowości w sklepach internetowych, sporo czytam też o kosmetykach , na tej stronie http://jejuroda.pl/ znalazłam sporo informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
resha
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 117
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią 7 Lut 2020, 0:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że ma duże znaczenie. Szczególnie jeśli chodzi o rozmiar. :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sro 12 Lut 2020, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam podobnie zdanie. Jeżeli dobrze się czujecie w swoim ciele to na pewno łatwiej wam się żyje, macie o wiele większą pewność siebie, a to jest bardzo ważne w życiu. Postawcie dlatego też na odpowiednią pielęgnacje, używajcie odpowiednich kosmetyków. Macie już może swoje sprawdzone? Na stronie https://naturalniewloskie.pl/cialo/ znajdziecie spory wybór naturalnych kosmetyków do ciała i nie tylko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Pią 21 Lut 2020, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem bardzo zadowolona z efektów makijażu permanentnego, na który zdecydowałam się w Vici Clinic w Krakowie. Wybrałam makijaż ust i brwi. Pan Krzysztof Majerski wykonuje zabiegi bardzo profesjonalnie, a efekty są przede wszystkim naturalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group