Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kupujecie czasem testery perfum?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Nie 17 Lis 2019, 10:22    Temat postu: Kupujecie czasem testery perfum? Odpowiedz z cytatem

Zdarza wam się kupować coś takiego?
Jestem ciekawa czy waszym zdaniem warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Nie 17 Lis 2019, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie miałam okazji wypróbować, ale moim zdaniem warto.
Zawsze to niższa cena za oryginalne przecież zapachy.
Tutaj https://online-perfumy.pl/93-testery-perfum widziałam ciekawą ofertę.
Myślę, że jest to już jakiś punkt wyjścia.
Zerknij tam sobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Pią 11 Cze 2021, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, czasem kupuję testery. Robię to wtedy gdy nie znam danego zapachu a decyduję się na zamówienie internetowe (wtedy wiadomo, nie ma jak powąchać i sprawdzić). W najbliższym czasie chciałabym nabyć możliwie najmniejszy flakonik Hugo Boss Boss Femme . W ofercie https://perfumy.pl/product-pol-279-Hugo-Boss-Boss-Femme-woda-perfumowana-50-ml.html widziałam buteleczki o pojemności 50 ml , ciekawe czy gdziekolwiek są dostępne jeszcze bardziej miniaturowe, takie typowo na próbę? Choć w sumie...może 50 ml to optymalnie jednak? Cena niewysoka a jeżeli zapach będzie fajny i trwały, wystarczy na jakiś czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group