Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Alkohlizm
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Czw 14 Lis 2019, 15:17    Temat postu: Alkohlizm Odpowiedz z cytatem

Witajcie, mój tato zaczął mieć poważny problem z alkoholem i nie wiem, jak sobie z tym radzić. Co robić, czego nie robić? Mam w zanadrzu ten Ranking Ośrodków Terapii i powiem szczerze, że wyszukałam tam jakieś 2 ośrodki blisko nas. Myslicie, że się zgodzi na leczenie ? Jeśli nie, to jak go do niego namówić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Pon 25 Lis 2019, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są specjalne ośrodki, które pomagają z takimi uzależnieniami. Na przykład w Wiśle jest ośrodek Tratwa, który jest naprawdę dobry. Mają najdłuższą terapię spośród ośrodków w Polsce także warto się do nich zwrócić o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cirec
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Cze 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro 30 Cze 2021, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alkoholizm to nie lada problem :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Czw 1 Lip 2021, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tym, że alkoholizm to bardzo ciężkie uzależnienie. Dlatego też tak bardzo ważne jest to aby uświadomić to takiej osobie, że bez pobytu w ośrodku leczenia uzależnień nie obędzie się. I tak też między innymi w Ośrodku Terapii Uzależnień Madarvit można liczyć na pełen komfort w walce z naszym uzależnieniem. Wiem coś na ten temat, bo sama tam byłam na odwyku i muszę powiedzieć, że jestem na dobrej drodze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pfannerstill.deven
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Sie 2021
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 4 Sie 2021, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężka sprawa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Czw 5 Sie 2021, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie zgodzę się z Wami, że alkoholizm to bardzo poważne uzależnienie z którym na pewno sami sobie nie poradzimy. Dlatego też jestem zdania, że lepiej jest przyznać się do uzależnienia i poprosić o pomoc specjalistów. I takich znajdziemy w ośrodku Nefo. Jest to bardzo dobry ośrodek zatrudniający bardzo dobrze wykwalifikowaną kadrę medyczną. Także tam na pewno otrzymamy bardzo fachową pomoc oraz wsparcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte160
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lip 2020
Posty: 126

PostWysłany: Pon 23 Sie 2021, 6:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz tutaj detoxmed.pl Ja wiele pozytywnych opinii słyszałam na temat tego ośrodka leczenia uzależnień. Myślę, że mogą ci tam bardzo pomóc. Życzę ci wytrwałości i siły, bo wiem, że walka z nałogiem jest bardzo trudna. Najważniejsze, że chcesz działać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2021, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takiej sytuacji terapia u psychologa będzie moim zdaniem zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Warto rzucić okiem na taką placówkę jak Pomarańczowe Ja, która oferuje między innymi właśnie grupy wsparcia poznań: http://www.terapiapoznan.pl/grupy-terapeutyczne/ . Tam otrzymacie profesjonalną pomoc psychologiczną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 561

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2021, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, jeżeli ktoś ma problem z alkoholem, to bez warunkowo powinien zacząć się leczyć. I dotyczy to tak naprawdę każdego rodzaju uzależnienia. Jeżeli wśród bliskich wam osób jest ktoś, kto nie radzi sobie ze swoim nałogiem, to czym prędzej skierujcie go na zamknięte leczenie w ośrodku Borowik. Myślę, że to będzie najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
tuja
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 146

PostWysłany: Pią 10 Wrz 2021, 7:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na Twoim miejscu na pewno rozważałabym wszycie Esperalu w Krotoszynie. W sieci można znaleźć wiele pozytywnych opinii na temat tego zabiegu. Terapia farmakologiczna wszywką Esperal, zalicza się do leczenia awersyjnego. Czas działania wszywki alkoholowej również jest indywidualny, zależny od czynników osobniczych danej osoby, takich jak masa ciała, stopień aktywności fizycznej, ukrwienie organizmu. Decyzję kwalifikującą Pacjenta do zabiegu zaszycia alkoholowego zawsze podejmuje lekarz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group