Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie po tłumaczenia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Czw 7 Lis 2019, 19:46    Temat postu: Gdzie po tłumaczenia Odpowiedz z cytatem

Macie jakieś sprawdzone firmy od tłumaczeń? Szukam kogoś do pomocy przy tłumaczeniach dla mojej firmy. Znajoma polecała mi jedną firmę http://www.verbo.com.pl jest to biuro tłumaczeń. Ktoś z was korzystał może z ich usług?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Czw 14 Lis 2019, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o oferty dobrych biur tłumaczeń to na pewno nie powinieneś przejść obojtnie biura jakim jest http://tlumaczenia-gk.pl Znam wiele osób które korzystały z usług tej firmy i są naprawdę bardzo zadowolone, specjalizują się w języku angielskim. Swoją pracę wykonują rzetelnie i nie naciągają klientów na pieniadze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuja
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 146

PostWysłany: Czw 18 Cze 2020, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o wszelkie tłumaczenia chodzi, to moim zdaniem najlepiej oddać je w ręce profesjonalistów. Mnie potrzebne było tłumaczenie na język norweski. Zależało mi na rzetelnym i szybkim przełożeniu dokumentu branżowego. Jak wiadomo to są dość trudne tematy. Pomoc w tym zakresie udało mi się znaleźć na stronie https://norweski24.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miroslaw2221
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 109

PostWysłany: Pon 31 Sie 2020, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz skorzystać z usługi tłumaczeń tłumaczenia specjalistyczne online jest bardzo dobrą stroną. Jeśli potrzebujesz usługi tłumaczenia różnych dokumentów prawniczych lub innych nawet po ulotki na chemii. Polecam ja sama korzystałam z jego usługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
holly77
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 92

PostWysłany: Sob 12 Wrz 2020, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zalezy od tego czy potrzebujesz tłumaczeń stałych czy jednorazowo, jakbyś szukała kogoś na szybko to polecam Ci się zainteresować stroną jaką jest http://www.kolodziej-albion.com.pl/tlumaczenia/medyczne Znajdziesz tutaj naprawdę interesujące tłumaczenia w bardzo dobrych ofertach cenowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KowalskaA
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 64

PostWysłany: Czw 8 Paź 2020, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko na całe szczęście będziecie mogli załatwić przez internet, ja tak właśnie znalazłam odpowiedniego dla mnie tłumacza. Konkretnie to interesował mnie tłumacz przysięgły online, znajoma poleciła mi biuro tłumaczeń, gdzie pomagają w takich sytuacjach i to w wielu językach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 16 Lut 2021, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tłumaczeniami nie ma żartów, tym bardziej jeśli potrzebujemy przetłumaczyć ważne dokumenty itd. Najlepiej zdać się na profesjonalizm i doświadczenie danego biura tłumaczeń. Od siebie mogę wam polecić alingua - nie raz korzystałam z ich pomocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Sro 17 Lut 2021, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak koleżanka robiła tłumaczenie dokumentów do szkoły policealnej Cosinus, polecili tlumaczalnia.pl lub Columbus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozella60
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Czw 18 Lut 2021, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istnieje wiele biur tłumaczeń. Po prostu się tam udaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
legros.coralie
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Łańcut

PostWysłany: Pią 19 Lut 2021, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam godnego polecenia biura tłumaczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group