Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ile kosztuje porządny powerbank?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LazyYeah
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw 7 Lis 2019, 12:01    Temat postu: ile kosztuje porządny powerbank? Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Nigdy wcześniej nie kupowałem takiej dodatkowej baterii - a chcę zrobić dobre rozeznanie, zanim zacznę składać zamówienie. Trochę się tam próbowałem zorientować i w sumie to mam więcej problemów. Bo na https://pancernik.eu/powerbank-bateria-zewnetrzna powerbank o pojemności ok. 10000 mAh może kosztować zarówno 80, jak i 250 złotych.
Więc jakie jeszcze parametry wpływają na ostateczną cenę, a przede wszystkim funkcjonalność urządzenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1272

PostWysłany: Sob 3 Wrz 2022, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniekąd jak widać to właśnie całkiem sporo osób na co dzień korzysta z power banków i ja jestem także zdania, że mogą to być urządzenia doskonale nadające się na gadżet reklamowy. Sama nawet niedawno natrafiłam na interesujący wpis https://www.money24.com.pl/power-bank-z-nadrukiem-komu-przyda-sie-ten-gadzet-reklamowy gdzie jak dla mnie świetnie napisano o tym komu właśnie takie power bank z nadrukiem może się przydać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mireille.schamberger
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Sty 2023
Posty: 1
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 4 Sty 2023, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za niedługo czeka mnie długi wyjazd pociągiem. Mój telefon ma bardzo słabą baterię, przez co chciałabym kupić jakiegoś powerbanka. Moglibyście mi coś polecić? Na co zwrócić uwagę przy jego zakupie?
_________________
powerbank
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Wto 31 Sty 2023, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam powerbank 10000 mAh Hamy, taki pokryty materiałem. W sklepie mieli chyba 4 różne kolory dostępne, wiec można sobie dopasować pod siebie. Taka pojemność wystarczy na jakieś 2 doładowania telefonu. Może Ci starczy na całą trasę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sro 1 Lut 2023, 6:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie do końca wiesz jaki powerbank wybrać? W takim razie zajrzyj tutaj: https://dobrypowerbank.pl/poradnik-zakupowy/maly-powerbank-o-duzej-pojemnosci-jaki-wybrac/qzze_wmsq Myślę, ze z taką fachową wiedzą, podjęcie decyzji nie będzie trudne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group