Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zdrowe odżywianie się
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tamarra
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 33

PostWysłany: Wto 5 Lis 2019, 8:56    Temat postu: Zdrowe odżywianie się Odpowiedz z cytatem

Ciekawa jestem jakie macie nastawienie do zdrowego odżywiania?

Czy staracie się na co dzień odżywiać zdrowo?

Jakie produkty wybieracie?
_________________
Narzeczona ale już niedługo uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzyka
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 64

PostWysłany: Wto 5 Lis 2019, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz na jakiś czas gdy mam nawrót choroby refluksowej lub po prostu za dużo jem niezdrowo wtedy odstawiam cały syf i przez jakiś czas odżywiam się zdrowo.
ale nie umiałabym całkowicie odstawić burgerów, ciast czy czekolady.

Staram się odchudzać, przynajmniej wprowadzać do swojej diety mniej kaloryczne produkty i zaczynam przekonywać się do diety bezglutenowej
https://bezgluten.pl/sklep/wyroby-cukiernicze-bezglutenowe/1412-herbatniki-produkt-bezglutenowy-.html

Szczególnie, że produkty takie nie są obecnie trudno dostępne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koby.adams
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lis 2019
Posty: 1
Skąd: Wodzisław

PostWysłany: Pią 8 Lis 2019, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowe odżywanie należy zacząć od kupowania odpowiednich produktów. Czy myślicie, że czarna sól jest odpowiednia dla naszego zdrowia? Dziękuje za przesłane sugestie.
_________________
czarna sól
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Sob 30 Lis 2019, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw to trzeba się samemu zastanowić co chcemy osiągnąć poprzez zdrowe odżywianie. Bo mnie to w szczególności przeszkadzały gazy. Nawet jak nie jadłam jakiś tłustych rzeczy to odczuwałam dyskomfort. Teraz już zdrowe odżywianie to dla mnie podstawa, ale też obowiązkowo przyjmuję wyrób Intesta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaranowak
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 33

PostWysłany: Wto 25 Lut 2020, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wprawdzie już jakiś czas temu znacząco zmieniłam swoją dotychczasową dietę i zaczęłam się zdrowiej odżywiać. Ale od kilku tygodni weszłam na wyższy poziom i włączyłam do codziennego menu produkty bez glutenu (warto sprawdzić np. tę ofertę https://www.kaufland.pl/asortyment/K-free.html). Ja zawsze znajdę coś ciekawego, co chciałabym wykorzystać w swojej kuchni i poznaję te nowe smaki. Jest to dla mnie nowość, bo do tej pory gluten na stałe gościł w moich daniach, a teraz taka zmiana. Ale jestem bardzo zadowolona, bo wszystko mi smakuje, a tego się bałam. A jeśli jeszcze te produkty będą korzystnie wpływać na mój organizm to kolejny duży plus uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hill.annabell
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lip 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 8 Lip 2020, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zastanowić się nad jakąś zdrowszą alternatywą cukru, jak słodzik. Dużą popularnością cieszy się aspartam https://dietetycy.org.pl/aspartam-czy-na-pewno-jest-szkodliwy/, ze względu na jego bardzo słodki smak, potrzeba tylko niewielkiej ilości substancji, aby posłodzić produkt. Jest on także niekłopotliwy, nie pozostawia posmaku, a wręcz wzmacnia inne smaki i aromaty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basia.kmi
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lip 2020
Posty: 53

PostWysłany: Sro 15 Lip 2020, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hill.annabell napisał:
Warto zastanowić się nad jakąś zdrowszą alternatywą cukru, jak słodzik. Dużą popularnością cieszy się aspartam https://dietetycy.org.pl/aspartam-czy-na-pewno-jest-szkodliwy/, ze względu na jego bardzo słodki smak, potrzeba tylko niewielkiej ilości substancji, aby posłodzić produkt. Jest on także niekłopotliwy, nie pozostawia posmaku, a wręcz wzmacnia inne smaki i aromaty.


Osobiście uważam, że aspartam jest bardziej szkodliwy niż cukier- ale po co w ogóle słodzić, jak coś to najwyżej miód (najpyszniejszy). Mi w zdrowym żywieniu pomógł catering- https://lodzkiepudelko.pl/ - przyjeżdza zrobione i pyszne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kassandra.cole
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon 22 Lut 2021, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim warto zastąpić cukier jakimś słodzikiem. Dobrym wyborem będzie erytrytol https://www.trec.pl/baza-wiedzy/erytol.html, który uważany jest za zdrowy środek słodzący chroniący przed próchnicą, cukrzycą i otyłością. To dobry sposób na oszczędzenie kalorii i usunięcie z diety kalorycznego cukru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalarepa150
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 4 Mar 2021, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogólnie to ja polecam zdrowa żywność na https://7-nutrition.com/kategoria-produktu/zdrowa-zywnosc/ mają najlepsze ceny i spory wybór produktów
_________________
Pomoc Dla Cery
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kmcglynn
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 5 Mar 2021, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto przeczytać tutaj o zdrowych słodyczach, do przygotowania których nie trzeba kupować gotowych produktów, ponieważ można je łatwo i szybko przyrządzić samemu w domu. To świetne rozwiązanie, aby wprowadzić do codziennej diety coś pełnowartościowego, zdrowego, a jednocześnie słodkiego i smacznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group