Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zdrowe odżywianie się
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Wto 27 Lip 2021, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gotowanie to według mnie super sprawa. Trzeba jednak korzystać z najlepszych dostępnych produktów. Ja ostatnio szukam dobrego miodu bo na https://www.miod.pl/miod-pszczeli-i-jego-niezwykla-moc/ znalazłam ciekawy artykuł o właściwościach miodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kawnek
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2021
Posty: 12

PostWysłany: Pią 30 Lip 2021, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby poprawić swoją sylwetkę i nawyki odżywiania można zamówić rozpisanie diety online u dietetyka. Brane pod uwagę są takie czynniki jak wiek, płeć, wzrost i aktywność fizyczna a następnie na tej podstawie dietetyk dobiera dietę dopasowaną do każdego indywidualnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Pią 30 Lip 2021, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowe odżywianie to podstawa. Przede wszystkim to co jemy wpływa na nasze zdrowie, dlatego warto wybierać produkty sprawdzone i dania mało przetworzone. Ja bardzo często przygotowuje dania na parze. Tutaj znajdziecie świetny przepis na pierożki gotowane na parze. Zawsze myślałam, że takie pierogi rozpadają się w gotowaniu, ale sekret tkwi w odpowiednim przygotowaniu ciasta. Często robię pierogi na parze bo uwielbia je cała moja rodzina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sob 31 Lip 2021, 7:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak! Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zawsze stawiali na jak najlepsze rozwiązania w kontekście wsparcia Waszego zdrowia. Na pewno warto pomyśleć o tym, by właczyć do diety rokitniki. Mają one na tyle ciekawe właściwości, że powinno być to dla Was świetnym wsparciem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Czw 5 Sie 2021, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię dobrze zjeść. Jakość produktów jest dla mnie bardzo ważna. Ostatnio odkryłam sklep z serami: https://zdziadapradziada.pl/pol_m_Sery-i-nabial-163.html. Mają bardzo duży wybór i na pewno także Wy znajdziecie produkty dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berneice.cole
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sie 2021
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 5 Sie 2021, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na co dzień staram się odżywiać zdrowo, jednak ciężko mi pogodzić zdrowe gotowanie i jedzenie z pracą. Dużo pracuję, więc nie mam czasu gotować. W biurze też ciężko jest zjeść na szybko zdrowy posiłek. Zainteresowała mnie ostatnio dieta śródziemnomorska. Przeczytałam artykuł https://redin.com.pl/poradnik/dieta-srodziemnomorska-przepisy-na-caly-tydzien/ i okazuje się, że posiłki w diecie śródziemnomorskiej przyrządza się dość szybko. Co o niej sądzicie? Może ktoś z Was ją stosował? Pozdrawiam. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pon 9 Sie 2021, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowe odżywianie ma ogromny wpływ na nasze dobre samopoczucie, polepszenie zdrowia https://urodaizdrowie.pl/dieta-idealna-na-lato-jaka-diete-wybrac/ Dobrze jest przeprowadzić odkwaszanie organizmu, co daje niezłe efekty, widoczne już po kilku dniach diety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Sob 14 Sie 2021, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dobrego sklepu ze zdrową żywnością oraz olejami, to koniecznie sprawdźcie ofertę tej firmy: https://www.olejznatury.pl/ . Posiadają mnóstwo olejów zimnotłoczonych w bardzo dobrych cenach. Warto też sprawdzić ichniejsze napoje, ziarna czy masła orzechowe. Na pewno nie będziecie rozczarowani ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Wto 31 Sie 2021, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukasz sklepu z tradycyjnymi i ekologicznymi przetworami? Jeśli tak, to koniecznie zajrzyj na stronę sklepu https://eterno.pl. Znajdziesz u nich konfitury, owoce w syropie i inne zdrowe smakołyki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2021, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za podpowiedzi !

Ostatnio zmieniony przez Michalina89 dnia Czw 27 Sty 2022, 17:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group