Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Meble
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ragi27
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Lip 2019
Posty: 17

PostWysłany: Pią 6 Gru 2019, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie szkolne, typowo meble do szkoły, szafki to zamawiałam tutaj drzewiarzbis.com.pl z tego co widzę jest tam też więcej szkolnych rzeczy możesz też tam zatem zerknąć i poszukać interesujących cię rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Pon 24 Maj 2021, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różne fajne meble akcesoria możecie znaleść na stronie aranżacje salonu tutaj możecie zobaczyć wiele ciekawych inspiracji do salonu i nie tylko. Jeśli lubicie te tematy i to was interesuje to zachecam odwiedzić i poczytać stronę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Pon 7 Cze 2021, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam szczerze, że odpowiednie krzesło w jadalni jest dla mnie dużo ważniejsze niż stół. Stół może być bardzo prosty, ale krzesła już muszą ładnie do wszystkiego pasować i muszą być oryginalne. Już mam sprawdzonych kilka propozycji i powiem Wam, że najbardziej podobają mi się krzesła ze strony https://www.edinos.pl/krzesla
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skans
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro 9 Cze 2021, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, wiecie może gdzie kupię stelaż pod stół? Na https://briso-design.pl/tag-produktu/stelaz-pod-stol widziałem fajną opcję w tym zakresie, może warto będzie skorzystać? Z góry dzięki za pomoc i porady wszelkie w tym zakresie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
destinee.spinka
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Cze 2021
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 24 Cze 2021, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że meble powinny być solidne. Wtedy napewno posłużą nam wiele lat. Sam zastanawiam się nad aranżacją salonu i trafiłem na ciekawy artykuł dotyczący na przykład wyboru odpowiednich krzeseł. Nie znam się na panującej modzie dlatego warto dowiadywać się takich kwestii.
_________________
krzesła do salonu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Czw 24 Cze 2021, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mebli szukam do mojej małej kuchni, nie jest łatwo takie znaleźć bo niewiele sklepów ma taki asortyment. Tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/a/148-mala-kuchnia-aranzacje widziałem że mają, ktoś z was może już tam zamawiał? Oferta fajna, ceny dobre, chyba nie będę dalej szukał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Wto 6 Lip 2021, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że świetne akcesoria meblowe znajdziecie na stronie internetowej od meblownia.pl. Przeze mnie był poszukiwany dobry pantograf do szafy o dobrej jakości. Przyznam szczerze, że tego typu pantograf znalazłem na ww. stronie internetowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ecrooks
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2021
Posty: 1
Skąd: Perzów

PostWysłany: Pią 27 Sie 2021, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do salonu czy do kuchni mogą przydać się krzesła oraz stół w ciekawym stylu. Właśnie szukam czegoś w stylu skandynawskim lub vintage. Interesują mnie kolory szary, butelkowa zieleń lub pudrowy róż. Co o tym sądzicie? Pozdrawiam! Very Happy
_________________
Krzesła tapicerowane - jak wybrać do salonu i jadalni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hills.justyn
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sie 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 30 Sie 2021, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie sklepy internetowe moglibyście mi polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pon 30 Sie 2021, 16:57    Temat postu: meble Odpowiedz z cytatem

Również warto kupić prowadnice do szuflad . U mnie sprawdziły się super, dodatkowo są w ekstra cenach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group