Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

doświadczenia z kosmetyczkami, fryzjerkami itp.
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leala_87
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 204

PostWysłany: Sob 5 Cze 2010, 20:32    Temat postu: doświadczenia z kosmetyczkami, fryzjerkami itp. Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny ja zakładam taki wątek (jesli gdzieś jest podobny proszę mnie poprawić i wskazać, póki co nic podobnego nie znalazłam) o Waszych doświadczeniach ze specjalistkami od pięknego wyglądu w tym ważnym dniu. Na co zwracać uwagę? Jak wyegzekwować swoje prawa, jesli nie jesteście zadowolone? Wkrótce wybieram się na próbny makijaż i fryzurę. Salon jest dobry, płacę niemało, póki co wrażenia miłe. Ale tak panicznie się boję, że coś nie wyjdzie i będę wyglądać tragicznie.
Jakie są Wasze doświadczenia i rady w tym zakresie?
_________________
ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Nie 6 Cze 2010, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ze swojego doświadczenia jako wizażystka moge radzić tyle, by nie bać się otwarcie rozmawiać z wizazystą/fryzjerem o tym co nam się podoba a co nie.
najgorsza sytuacja jak się klientka stresuje, w jakiś sposób wstydzi i nie do konca jest pewna tego co jest jej zaoferowane.

nie podoba się kolor, kształt, całość, cokolwiek - mówcie głośno i otwarcie!! po to jest makijaż próbny by zrobic wszystko tak byście były zadowolone w 100 % a nie w np 75.. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
madziulka112
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 22

PostWysłany: Czw 26 Maj 2011, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsze, że z tego co zaobserwowałam wiele pań fryzjerek na ślub czesze w koczek z wylizanymi loczkami a z przodu wyciągnięte dwa pejsy. Podoba mi się wiele fajnych fryzur ale boję się że nie będzie mnie stać na dobrego fryzjera a jeśli pójdę u siebie na osiedlu to niekoniecznie będe miała na głowie coś eleganckiego....
_________________
[url=http://slub-wesele.pl/][img]http://s1.suwaczek.com/20110723580113.png[/img][/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Czw 26 Maj 2011, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto przed pojsciem do fryzjera/makijażystki powiedzieć na wstępie czego się oczekuje - takie style fryzur mi sie podobają, takie nie, loczki chce lub nie chce, czasem warto przyniesc wycinki z gazet czy wydruki fryzur badz makijazy które sie wam podobają uśmiech wtedy usługodawcy łatwiej trafić w wasz gust uśmiech
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 26 Maj 2011, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I dlatego też chodzi się na próbne czesanie uśmiech Wtedy jest pora na wybranie tej ostatecznej idealnej fryzury uśmiech Tak samo z makijażem uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia1608
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 196

PostWysłany: Czw 26 Maj 2011, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już sobie określiłam konkretne wzory, makijaże i tak będzie musiało być. Gorzej znaleźć odpowiedniego fachowca w moim mieście. Nie jest zbyt duże, a wykwalifikowanych salonów jest mało, gdzie zrobię i fryzurę i makijaż na jednym miejscu.
Wiem, że kuzynka właśnie należąca do nieśmiałych, była bardzo niezadowolona ze swojej fryzury. A przecież to czy czujemy się w danym makijażu i fryzurze pięknie i komfortowo w ogromnym stopniu wpływa na nasze samopoczucie w ten szczególny dzień. Sama maluje panny młode do ślubu i całe szczęście nie natknęłam się na bardzo niezdecydowaną panią uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziulka112
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 22

PostWysłany: Pią 27 Maj 2011, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no niby próbne uczesanie dobra rzecz ale też trzeba za nie zapłacić a jak nie wyjdzie to trzeba zrobić następne próbne i też zapłacić i można tak jeszcze kilka razy. Nie wiem może wpadam już w histerię na półtora miesiąca przed
_________________
[url=http://slub-wesele.pl/][img]http://s1.suwaczek.com/20110723580113.png[/img][/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
misia1608
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 196

PostWysłany: Pią 27 Maj 2011, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madziulka112 po to jest próbne czesanie, by fryzjerka zajęła się tak Tobą, abyście doszły wspólnie do idealnej fryzury. Jeżeli fryzjerka uważa się za profesjonalistę to powinna się tak zachować uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Sob 28 Maj 2011, 4:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak na próbnym makijazu czy fryzurze coś Ci sie nie podoba to nie trzeba odrazu isc na drugą próbe do kogoś innego, wystarczy schować swą nie śmiałość do kieszeni, powiedzieć śmiało że sie nie podoba - i wtedy fryzjerka czy makijażystka ma obowiązek w tej samej cenie zmienic to co zrobiła na takie by się podobało!
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
natie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 527
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Pon 30 Maj 2011, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha ciekawe czy któraś z Panien Młodych przeżyła to, co ja w dzień swojego ślubu.. na 8.30 byłam umówiona z fryzjerką, poszłam więc do jej zakładu..ZAMKNIĘTE. Myślę sobie, jest sobota, może jej autobus uciekł itp i poczekam.. minęła 8.40 i pani nawet nie dzwoni do mnie.. więc ja zaczęłam dzwonić. Nie wiem ile razy próbowałam się dodzwonić, bo w międzyczasie płakałam a nawet wyłam. O 9 fryzjerka napisała mi smsa (wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik), że bedzie za 10 minut. Myślę sobie, że ok, poczekam bo co mam zrobić?! W tym czasie przyjechał mój fotograf i kamerzysta (ale wstyd!), a ja taka zapuchnięta od płaczu no i ta sytuacja.. żenada. Minęła 9:10, 20, 30.. wpadłam w panikę, bo na 9:45 miała przyjechać pani od makijażu.. nieźle.. Mama szybko kazała mojemu bratu pojeździć po okolicznych fryzjerach i wybłagać u nich uczesanie mnie.. porażka na maksa, niezły wstyd.. jedna pani się zlitowała.. i choć nie wiedziałam, jak czesze itp zdecydowałam się u niej poczesać.. pocieszała mnie ta pani, że na pewno się wszystko dobrze skończy, że będę piękną Panną Młodą itp.. uspokoiłam się troszkę.. fryzerka super się mną zajęła w czasie, gdy jej własne klientki czekału aż farba złapie.. zrobiła mi niezlą uprzejmośćuśmiech wpięła mi welon itp uśmiech
aha i o 10 dostałam smsa (wykrzyknikwykrzyknik) od mojej fryzerki: JESTEM PRZEPRZYAN .. nawet wyraz przepraszam jej nie wyszedł.. żenada.. porażka.. nie chcę tej kobiety widzieć nigdy więcej na oczy..
_________________
ślub cywilny - 17.11.2010

ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group