Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Badanie włosów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dusiaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Paź 2019
Posty: 22

PostWysłany: Czw 31 Paź 2019, 16:13    Temat postu: Badanie włosów Odpowiedz z cytatem

Hej, czy któraś z was może badała sobie włosy? Chodzi mi konkretnie o badanie tkanki włosa krakow . Jeśli tak, dało to coś? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Nie 10 Lis 2019, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam wykonywane badanie skóry głowy i włosów w studiu Miraflores, zabieg przeprowadzała doświadczona trycholog i muszę przyznać, że dzięki temu dużo dowiedziałam się na temat tego co robię źle i jak powinnam zadbać o włosy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sob 21 Gru 2019, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Modny ostatnimi czasy olej kokosowy jest wszechstronny. W kuchni i łazience. Jednak pamiętajcie, że olej kokosowy nadaje się do olejowania włosów niskoporowatych, czyli takich, które nie są specjalnie przesuszone i problematyczne. Na stronie https://migliori-integratori.it/4-oli-per-aiutarti-a-combattere-la-tua-battaglia-con-i-capelli-che-cadono-via/ znajdziecie więcej informacji na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 343

PostWysłany: Pią 23 Cze 2023, 7:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto zastanowić się nad zmianą stylu i jak jednocześnie chcesz spróbować czegoś nowego, to możesz na przykład zastanowić się nad wyborem odpowiedniego modelu. Dzięki nim możesz zmienić swoje włosy bez konieczności farbowania, cięcia czy stylizacji. Jeśli chciałabyś mieć wsparcie profesjonalistów z dużym wyborem to na pewno warto zajrzeć tutaj https://perukakrakow.pl/peruki-kielce-sklep/ gdzie znajdziesz bogatą ofertę w różnych wariantach. Są jednocześnie bardzo pomocną opcją dla osób cierpiących na choroby, które powodują utratę włosów. Warto zwrócić uwagę na tę kwestię i już zawczasu o ten aspekt zadbać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 4 Lip 2023, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy Ci na zatrzymaniu wypadania włosów zajrzyj do https://hairmax.net.pl/ Specjalizują się w leczeniu wypadania włosów za pomocą przebadanej technologii i specjalnie opracowanych produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Viola98
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2020
Posty: 45

PostWysłany: Sro 26 Lip 2023, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie badałam nigdy włosów, nie wiedziałam że jest taka usługa i nie bardzo wiem co daje? Ale jeśli ktoś korzystał to chętnie poznam efekty oczko ja mam trochę problemy z włosami, są zniszczone od prostownicy i wypadają, łamią się. Ale ratuję je odżywką i wcierką beBio do włosów osłabionych i wypadających. Polecam świetne rezultaty dają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenore41
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sie 2023
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 7 Sie 2023, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie słyszałam o takich badaniach. Jakie one mają sens?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sob 19 Sie 2023, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na takie badanie najlepiej wybrać się do specjalisty - trychologa. Ja z czystym sumieniem polecam Wam klinikę https://perfectlook.clinic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka69
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lip 2023
Posty: 19

PostWysłany: Pon 21 Sie 2023, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badania przede wszystkim, ale jeżeli jesteśmy już w temacie włosów i borykacie się z siwymi włosami polecam zastosować Kuracje przeciw siwieniu GR-7 moja znajoma zakupiła zestaw na https://gr-7.eu/ i jest niezwykle zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group