Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nowe wnętrze w domu
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dusiaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Paź 2019
Posty: 22

PostWysłany: Czw 31 Paź 2019, 15:35    Temat postu: Nowe wnętrze w domu Odpowiedz z cytatem

Szukając inspiracji w internecie na fajne, nietuzinkowe rozwiąza nia odnośnie nowego wnętrza, wpadłam na schody dywanowe wrocław. Poszperałam na innych forach i specjalnie na ma za dużo informacji na ten temat. Macie takie u siebie w domu? język Polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miroslaw2221
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 109

PostWysłany: Sro 6 Lis 2019, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze chciałem miec fototapetę w swoim domu i tylko gdy zacząłem remont kuchni to zamówiłem jedną ze strony https://uwalls.pl/fototapety-do-kuchni/ Jestem bardzo z niej zadowolony ponieważ jakość jest świetna. Teraz czekam na remont reszty wnętrz bo na stronie mają bardzo duzy wybór fototapet. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Czw 7 Lis 2019, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remontujecie mieszkanie? Jeżeli tak to myślę, że porady od http://firany-posciel.pl powinny bardzo fajnie się sprawdzić. Tu będziecie mogli liczyć na wiele praktycznych porad, ale i także inspiracji na wnętrza uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifika
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 41

PostWysłany: Pon 2 Gru 2019, 5:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór odpowiednich mebli to podstawa. Osobiście bardzo lubię styl loftowy i za takimi też meblami się rozglądałam. Cały komplet do jadalni i salonu zamówiłam bezpośrednio u producenta Geroger Azzar. Oryginalny design, super jakość wykonania i dobre ceny. To meble robione na indywidualne zamówienie i pod wymiar. W przyszłości zamierzam tez zamówić tu biurko dla syna uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brandyn10
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 2 Gru 2019, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama bardzo często szukam inspiracji w internecie, aby zaaranżować pomieszczenia w spójnym, ciekawym klimacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Nie 8 Gru 2019, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli projektujesz nowe wnętrze to zerknij sobie tu https://www.bohostudio.pl/ masz tu świetnych specjalistów którzy pomogą Ci zadbać o to abyś miała piękne i idealnie pasujące do siebie wnętrze.
Jeśli się nie ma na nie pomysłu to warto korzystać z pomocy bo jednak jest łatwiej to wszystko ogarnąć, a decyzji przy takiej aranżacji do podjęcia jest jednak dużouśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margaretta
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 9 Gru 2019, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekawa co jaki czas nudzi Wam się wystrój we własnym mieszkaniu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wolff.imani
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 9 Gru 2019, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto szukać inspiracji w internecie, wtedy można urządzić dom w spójnym klimacie i takim stylu, który najbardziej odpowiada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 8 Lut 2020, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@margaretta u nas dzięki Bogu dom jest duży wiec moge zmieniać cokolwiek w innym pomieszczeniu nawet co 2 tygodnie ;p a takie gruntowne zmiany staramy sie robić srednio co 3-4 lata żeby odświeżyć wnetrze. Ostatnia zmiana to były podwieszane sufity na które zdecydowalismy w ramach próby po lecie. Znajomi ciagle opowiadali ze robia cos podobnego wiec zamowilismy gotowe zabudowy stad http://flexgips.com/ i zaczelismy remont. Efekt w połaczeniu z LEDami jest petarda. Na wiosne myslimy czy nie zrobić podwieszanych sufitów tez przy wyspie w kuchni i łazience
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Nie 21 Cze 2020, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy temat uśmiech Ja ostatnio natrafiłam na sklep z ładnymi i niedrogimi biokominkami oraz wkładami kominkowymi https://kratki.com/ W ofercie tego sklepu mają porządne i stylowe modele. Biokominki to obecnie hit ,bo świetnie prezentuje się w każdym wystroju wnętrz. Także polecam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group