Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dermatolog Warszawa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tamarra
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 33

PostWysłany: Czw 31 Paź 2019, 8:23    Temat postu: Dermatolog Warszawa Odpowiedz z cytatem

Poleciłabyś, któraś jakiegoś dobrego dermatologa w Warszawie? Dostałam strasznego wysypu na dekolcie, i już totalnie nie wiem co z tym robić smutny uśmiech chodzi mi o wizytę prywatną
_________________
Narzeczona ale już niedługo uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzyka
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 64

PostWysłany: Czw 31 Paź 2019, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam podobny problem i zapisałam się do pani doktor Kulińskiej, która pracuje w Fitmedica, tutaj kontakt:
https://www.fitmedica.pl
Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, wszystko zostało dokładnie wyjaśnione, obawy związane z leczeniem rozwiane. Wczesniej byłam u innego dermatologa z którego nie byłam tak zadowolona. Plan leczenia jasno przedstawiony. Pani doktor jest profesjonalna i bardzo cierpliwa. Pacjent ma poczucie, że jest w dobrych rękach, polecam.

Co najważniejsze przypisane przez nią leczenie bardzo mi pomogło i żałuję ogólnie, ze nie zdecydowałam sie na wizytę wcześniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Nie 10 Lis 2019, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę do dr.Krajewskiego z Kliniki Krajewski i jestem niezmiernie zadowolona. Klinika ma bogatą ofertę zabiegów dla osób zmagających się z trądzikiem, polecam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3649

PostWysłany: Pon 11 Paź 2021, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://www.drchodorowski.pl/dermatologia-estetyczna-lublin/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
njakubowski
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Paź 2021
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 12 Paź 2021, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że każdy z nas powinien choć raz udać się do dermatologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mbins
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Paź 2021
Posty: 4
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro 13 Paź 2021, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zacznij od zrobienia sobie badań hormonalnych. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group