Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie przedszkole?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
muellergustave
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Maj 2021
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 4 Maj 2021, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto od małego wybrać przedszkole językowe dla dziecka. Bardzo małe dzieci chętnie uczą się poprzez zabawę. Są one mniej świadome siebie niż starsi uczniowie, przez co są bardziej skłonne wypróbować nowo nabyte umiejętności językowe bez obawy przed zakłopotaniem. Dzieci w tym wieku lepiej naśladują nowe dźwięki i przyjmują wymowę niż starsi uczniowie.
_________________
angielski dla 10 latka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anastazja68
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 56

PostWysłany: Pią 21 Maj 2021, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto posłać dziecko do przedszkola niepublicznego, moja młoda chodzi przedszkola Skrzaty w Chojnicach i jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdalenka8787
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lut 2021
Posty: 20

PostWysłany: Pon 31 Maj 2021, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam przedszkola niepubliczne. Mój syn chodzi do skrzatów w chojnicach to przedszkole niepubliczne integracyjne i jest super uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Pon 31 Maj 2021, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jestem za tym, aby dzieciaki posyłać do prywatnych placówek. Mój synek chodzi do Tequesty na Białołęce i jak do tej pory jesteśmy bardzo zadowoleni. Wysoki poziom nauczania, super kadra - czy można chcieć czegoś więcej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werka091
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2020
Posty: 66

PostWysłany: Wto 8 Cze 2021, 8:49    Temat postu: niepubliczny żłobek chorzów Odpowiedz z cytatem

My z mężem wybraliśmy niepubliczny żłobek chorzów dla naszego Antosia. Polecam wszystkim https://wesolyporanek.pl!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiulka
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Cze 2021
Posty: 20

PostWysłany: Sob 26 Cze 2021, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja córeczka chodzi do przedszkola skrzaty w chojnicach i jesteśmy zadowoleni uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafal25
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Paź 2019
Posty: 26

PostWysłany: Nie 27 Cze 2021, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mojego dziecka wybrałam państwowe przedszkole blisko miejsca zamieszkania. Żeby przystosować go do nauki kupiłam do domu ksiązkę pt "Metoda Dobrego Startu. Od wierszyka do rysunku dla dzieci 3-4-letnich. Ćwiczenia " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podreczniki-szkolne-na-rok-2021-2022-ksiegarnia-internetowa-a-562.html . W zestawie pomocy dydaktycznych znajdują się wzory, kolorowe ilustracje oraz broszura ze wskazówkami metodycznymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziulek555
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2020
Posty: 57

PostWysłany: Wto 31 Sie 2021, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z kolei wybraliśmy prywatne przedszkole dwujęzyczne Tequestę i jak do tej pory jesteśmy bardzo zadowoleni. Córka złości się jak za wcześnie ją odbierzemy bo jeszcze nie chce wychodzić z przedszkola uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2021, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może takie przedszkole terapeutyczne będzie spoko https://malemisie.pl/organizacja/PrzedszkoleHawajska/ ? Co na ten temat sądzicie? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone informacje w tym zakresie tematycznym.
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pamka12
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Wrz 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią 10 Wrz 2021, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że najlepsze przedszkole to integracyjne uśmiech Nasza młoda chodzi do skrzatów w chojnicach i jesteśmy mega zadowoleni z tego jak się nią zajmują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group