Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie przedszkole?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
View previous topic :: View next topic  
Author Message
muellergustave
początkujący
początkujący


Joined: 04 May 2021
Posts: 1
Location: Kraków

PostPosted: Tue 4 May 2021, 17:11    Post subject: Reply with quote

Warto od małego wybrać przedszkole językowe dla dziecka. Bardzo małe dzieci chętnie uczą się poprzez zabawę. Są one mniej świadome siebie niż starsi uczniowie, przez co są bardziej skłonne wypróbować nowo nabyte umiejętności językowe bez obawy przed zakłopotaniem. Dzieci w tym wieku lepiej naśladują nowe dźwięki i przyjmują wymowę niż starsi uczniowie.
_________________
angielski dla 10 latka
Back to top
View user's profile Send private message
Anastazja68
kandydat
kandydat


Joined: 27 Apr 2021
Posts: 56

PostPosted: Fri 21 May 2021, 12:11    Post subject: Reply with quote

Moim zdaniem warto posłać dziecko do przedszkola niepublicznego, moja młoda chodzi przedszkola Skrzaty w Chojnicach i jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni.
Back to top
View user's profile Send private message
magdalenka8787
kandydat
kandydat


Joined: 21 Feb 2021
Posts: 20

PostPosted: Mon 31 May 2021, 10:51    Post subject: Reply with quote

Polecam przedszkola niepubliczne. Mój syn chodzi do skrzatów w chojnicach to przedszkole niepubliczne integracyjne i jest super uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Luizka56
bywalec
bywalec


Joined: 22 Aug 2019
Posts: 131

PostPosted: Mon 31 May 2021, 18:18    Post subject: Reply with quote

Również jestem za tym, aby dzieciaki posyłać do prywatnych placówek. Mój synek chodzi do Tequesty na Białołęce i jak do tej pory jesteśmy bardzo zadowoleni. Wysoki poziom nauczania, super kadra - czy można chcieć czegoś więcej...
Back to top
View user's profile Send private message
werka091
kandydat
kandydat


Joined: 02 Sep 2020
Posts: 66

PostPosted: Tue 8 Jun 2021, 8:49    Post subject: niepubliczny żłobek chorzów Reply with quote

My z mężem wybraliśmy niepubliczny żłobek chorzów dla naszego Antosia. Polecam wszystkim https://wesolyporanek.pl!
Back to top
View user's profile Send private message
asiulka
kandydat
kandydat


Joined: 26 Jun 2021
Posts: 20

PostPosted: Sat 26 Jun 2021, 14:58    Post subject: Reply with quote

Moja córeczka chodzi do przedszkola skrzaty w chojnicach i jesteśmy zadowoleni uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
rafal25
kandydat
kandydat


Joined: 19 Oct 2019
Posts: 26

PostPosted: Sun 27 Jun 2021, 16:44    Post subject: Reply with quote

Dla mojego dziecka wybrałam państwowe przedszkole blisko miejsca zamieszkania. Żeby przystosować go do nauki kupiłam do domu ksiązkę pt "Metoda Dobrego Startu. Od wierszyka do rysunku dla dzieci 3-4-letnich. Ćwiczenia " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podreczniki-szkolne-na-rok-2021-2022-ksiegarnia-internetowa-a-562.html . W zestawie pomocy dydaktycznych znajdują się wzory, kolorowe ilustracje oraz broszura ze wskazówkami metodycznymi.
Back to top
View user's profile Send private message
Madziulek555
kandydat
kandydat


Joined: 28 Jun 2020
Posts: 57

PostPosted: Tue 31 Aug 2021, 23:32    Post subject: Reply with quote

My z kolei wybraliśmy prywatne przedszkole dwujęzyczne Tequestę i jak do tej pory jesteśmy bardzo zadowoleni. Córka złości się jak za wcześnie ją odbierzemy bo jeszcze nie chce wychodzić z przedszkola uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Tiaraa
gaduła
gaduła


Joined: 14 Jun 2019
Posts: 384

PostPosted: Tue 7 Sep 2021, 12:08    Post subject: Reply with quote

A może takie przedszkole terapeutyczne będzie spoko https://malemisie.pl/organizacja/PrzedszkoleHawajska/ ? Co na ten temat sądzicie? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone informacje w tym zakresie tematycznym.
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Back to top
View user's profile Send private message
Pamka12
początkujący
początkujący


Joined: 10 Sep 2021
Posts: 4

PostPosted: Fri 10 Sep 2021, 16:16    Post subject: Reply with quote

Uważam, że najlepsze przedszkole to integracyjne uśmiech Nasza młoda chodzi do skrzatów w chojnicach i jesteśmy mega zadowoleni z tego jak się nią zajmują.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group