Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie przedszkole?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mooon
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Paź 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro 30 Paź 2019, 15:58    Temat postu: Jakie przedszkole? Odpowiedz z cytatem

Hej uśmiech
Moja córka od 2. miesięcy chodzi do przedszkola, ale kompletnie jej się tam nie podoba... i mi też Crying or Very sad W tym przedszkolu dzieci się tylko bawią, oglądają telewizję i jedzą, a mi zależy na tym, aby córka się rozwijała. Chciałabym, żeby miała tam jakieś zajęcia plastyczne lub angielski. Chętnie uczy się słowek, więc na pewno by się jej to podobało. Jest jakieś przedszkole wołomin z takimi "atrakcjami"? język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Czw 31 Paź 2019, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Telewizje? Tak male dzieci? Masakra... u nas nie ma czegos takiego. Córka chodzi do http://przedszkolealbercik.com.pl/ i tam jest naprawde wspaniala opieka, dzieci uczą się, maja wiele zajec dodatkowych itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Nie 10 Lis 2019, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wybraliśmy prywatne przedszkole językowe i dzieci tam się naprawdę nie nudzą. Nauka w Tequeście stoi na wysokim poziomie, maluchy uczą się w dwóch językach, biorą udział w wybranych zajęciach dodatkowych, wychodzą na wycieczki a opieka - marzenie. uśmiech uśmiech Polecamy serdecznie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 573
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 16 Sty 2020, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dziecko chodzi do przedszkola prywatnego i jest z niego bardzo zadowolone. Ma dużo zajęć dodatkowych na które bardzo chce chodzić, na przykład język angielski lub kółko przyrodnicze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 629

PostWysłany: Sob 1 Lut 2020, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, że jeśli szukacie dla swoich dzieci na prawdę dobrego przedszkola, w któym będa mogły każdego dnia rozwijać swoje pasje, a będzie dbała o to wykwalifikowana i na bieżąc dokształcająca się kadra, polecam zainteresować się ofertą przedszkola https://www.piraciki.pl/ w Suchym lesie pod Poznaniem. Moim zdaniem powinna was zainteresować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inso
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 5
Skąd: Limanowa

PostWysłany: Wto 4 Lut 2020, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naszym zdaniem warto wybierać nowoczesne przedszkola, które poszły z duchem czasu i korzystają z aplikacji Inso! Za pomocą aplikacji możesz błyskawicznie zgłosić nieobecność dziecka. Wystarczy kilka kliknięć, a informacja o tym, że Twój maluch nie przyjdzie do przedszkola, trafi do pracowników.
_________________
Program dla przedszkoli Inso.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Sob 8 Lut 2020, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie byłam do przekonana do przedszkola z językiem angielskim, ale jak zobaczyłam jak wyglądają zajęcia w Te Vizji to ucieszyłam się, że wysłałam tam córeczkę. Dzieci super się bawią, przedszkolanki mają super podejście, a język angielski jest swobodnie wplatany, tak że dzieci lubią po prostu się go uczyć. My wybraliśmy przedszkole na dzielnicy Wawer w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziulek555
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2020
Posty: 57

PostWysłany: Nie 28 Cze 2020, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my wręcz przeciwnie, od samego początku wiedzieliśmy że wybierzemy przedszkole dwujęzyczne - nasz wybór padł na Tequestę z czego obecnie jesteśmy bardzo zadowoleni, synek już dużo potrafi no i co najważniejsze rozwija swoje zainteresowania - czyli karate uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Sro 22 Lip 2020, 6:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak szukałam przedszkola to brałam pod uwagę opinie, bo na stronie internetowej zawsze wszystko pięknie wygląda. Ja swoje dziecko zapisałam do https://kreatywnedzieciaki.com/przedszkole-zlobek-lodz/ , więc tu informacje się szybko rozchodzą. Trochę internet, trochę koleżanki i udało mi się wszystkiego dowiedzieć i dzięki temu teraz moje dziecko nie jest narażone na żadne przykre niespodzianki, bo placówka jest bezpieczna, przyjazna i dobrze zorganizowana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anitkaka
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lis 2020
Posty: 30
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 20 Lis 2020, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wybraliśmy przedszkle Skrzaty w chojnicach i jesteśmy bardzo zadowoleni uśmiech Młoda super się rozwija, mam wielu przyjaciół.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group