Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Makijaż
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pani_K
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 27
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sro 30 Paź 2019, 12:47    Temat postu: Makijaż Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny, czy u was w kosmetyczce królują raczej produkty jednej firmy, czy wszystko z innej bajki? Ja mam większość kosmetyków do makijażu ze strony https://www.pierrerene.pl/pl/ i muszę przyznać, że działa to lepiej niż mieć wszystko z innej parafii. Do tego są w fajnych cenach i o naprawdę dobrej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babel
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 21

PostWysłany: Sro 30 Paź 2019, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej wszystko z innej parafii. Ciężko mi jest znaleźć produkty wszystkie tej samej firmy, by mi odpowiadały.
_________________________________________
www.beauty.com.pl - usg dziecka Łódź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Sob 9 Lis 2019, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zastanawiałyście się nad makijażem permanentnym? Ja zastanawiam się czy nie postawić na taki przed weselem jeszcze. Chciałabym zrobić sobie brwi. Znalazłam już ofertę od https://www.studiolaperla.pl W tym miejscu zajmują się różnymi zabiegami medycyny estetycznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Notunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 25

PostWysłany: Sob 16 Lis 2019, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie kosmetyki do makijażu używacie? Bo zastanawiam się jaki błyszczyk powiększający usta wybrać i widziałam na stronie https://pl.oriflame.com/products/product?code=32365 całą ofertę kosmetyków i dobre opinie to chyba na nich się zdecyduje. Dobiorę do tego jeszcze paletę cieni i dobry puder maskujący bo będę miała robiony makijaż w domu także muszę się zaopatrzyć w takie rzeczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julciak
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 30

PostWysłany: Pon 18 Lis 2019, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej kosmetyczce były zawsze produkty przeróżnych marek i to zazwyczaj z tej średniej i wyższej półki cenowej. Ale teraz przerzuciłam się na naturalne, mineralne kosmetyki do makijażu z https://naturalniewloskie.pl/ i tylko takich używam. Dużo lepiej skóra reaguje, zero podrażnień, do tego makijaż bardzo trwały. A kosmetyki wcale nie są nie wiem jakie drogie, nabyłam ostatnio super maskarę za 50 zł, w drogeriach znacznie droższe są polecane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darful
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 65

PostWysłany: Sob 30 Lis 2019, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do codzień do makijażu polecam https://online-perfumy.pl/115-makijaz-twarzy
Spory wybór i czasem można znaleźć ciekawą promocję!
Żona kupuje i maluje się prawie zawsze sama,nawet jak wychodzimy na imprezę Wink
_________________

Planujecie pożyczyć na wesele?
Koniecznie odwiedźcie moją stronę i skorzystajcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fifika
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 41

PostWysłany: Wto 3 Gru 2019, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny a pozostając w temacie makijażu ( tyle, że stałego a nie zwykłego) to szczerze polecam Dominikę Kossakowską z salonu Jest Pięknie, najlepsza linergistka ever! Robiłam u niej brwi metodą włosową a niebawem wybieram się też na zabieg związany z ustami uśmiech Jest dokładna, ma doświadczenie i super podejście do klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaninka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 52

PostWysłany: Pią 20 Gru 2019, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja już miałam troszkę dość szczerze wam powiem robienia codziennie kreski na oku, poszłam do kliniki dermed do Krakowa i tam zrobili mi makijaż permanentny, wyszło super, dobrałam sobie kolory idealne dla blondynki, jestem pod wrazeniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Pią 27 Gru 2019, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee no nie ma jednej firmy ktora by mi dogodzila ze wszystkim Very Happy wiele mam z roznych firm i nie przeszkadza mi to Very Happy jedynie zabiegi upiekszajace robie w jednej klinice bo jest mi znana i sprawdzona od dawna Very Happy robilam depilacje, zmarszczki przebarwienia i wiele innych w Bienkowscy Clinik w Czestochowie Very Happy efekty mi pasuja Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pon 13 Sty 2020, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fifika to prawda uśmiech ja u Dominiki robiłam usta i jestem oczarowana efektem, są pełniejsze no i ciągle pięknie podkreślone uśmiech teraz chce zapisac się jeszcze na brwi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group