Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Makijaż
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gudrun.abernathy
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sty 2020
Posty: 1
Skąd: Kielce

PostWysłany: Czw 16 Sty 2020, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie jestem wierna jednej marce, lubię eksperymentować i sięgać po nowości. W dodatku to źle jak ciągle używa się jednego kosmetyku, lepiej cerę przyzwyczajać.
_________________
makijaż ślubny kielce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Pią 21 Lut 2020, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam makijaż permanentny u pana Krzysztofa Majerskiego w Vici Clinic w Krakowie. Efekt jest bardzo naturalny. Taki makijaż to ogromna wygoda. Z pewnością każda z Was doceni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 303

PostWysłany: Pią 21 Lut 2020, 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejszy makijaż w życiu każdej kobiety to oczywiście makijaż ślubny i tutaj każda z nas marzy o tym, aby ten makijaż był piękny, wyjątkowy i przede wszystkim długotrwały. Niestety z tym ostatnim zawsze jest najgorzej, ale myślę, że nie będziecie mieli żadnych zmartwień, jeśli makijaż wykonają Wam w https://www.mobilesalon.net/ Mają świetne możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicjalewandowska982
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro 4 Mar 2020, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Makijaż to ważna sprawa, a jeśli w grę wchodzi ślub to już w ogóle tego dnia każda z nas chciałaby wyglądać pięknie. Ja korzystałam z usługi: https://oliwiaprzychodzka-makeup.pl/makijaz-konin makijaż Konin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Viola98
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2020
Posty: 45

PostWysłany: Pią 6 Mar 2020, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie u mnie sporo jest kosmetyków Eveline jakby się tak zastanowić to najchętniej sięgam po ich produkty, szczególnie że często są w promocji w Rossmanie, przed świętami kupiłam tam paletkę cieni Sparkle i widzę że znowu jest obniżka ceny na nie, więc mogę polecić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mathew91
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Kwi 2020
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 2 Kwi 2020, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mój poranny, codzienny makijaż poświęcam średnio 15 minut pomijając pielęgnację twarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankieeFran
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 64

PostWysłany: Sob 18 Kwi 2020, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno możecie sobie to wszystko ułatwić w waszym wyjątkowym dni, robiąc znacznie wcześniej makijaż permanentny:) Myślałyście już może o tym? Opcji jest to sporo, ja chyba zdecyduje się na makijaż ust od http://klinika-urody.pl/oferta/makijaz-permanentny-i-mikropigmentacja-medyczna/makijaz-permanentny/makijaz-permanentny-ust Dermed Klinika Urody to miejsce gdzie można liczyć na super atmosferę, brak kolejek, a przy tym oczywiście na nowoczesny sprzęt, na którym pracują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Czw 7 Maj 2020, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Makijaż jest bardzo ważny i nie tylko w przypadku ślubu. Wiadomo, że zależy nam aby w tym dniu wyglądać jak najlepiej. Dlatego też postanowiłam zadbać o wygląd moich ust i w tym celu zakupiłam rewelacyjny balsam do ust tej marki https://www.perfumesco.pl/balsam-do-ust dzięki któremu moje usta są bardzo dobrze nawilżone i odżywione. Także uważam, że to bardzo ważne aby odpowiednio zadbać o wygląd naszych ust
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Perfekcyjna
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2020
Posty: 55

PostWysłany: Pon 15 Cze 2020, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam różnych marek, bo jednak firma nie robi wszystkich produktów pod moją cerę, moje włosy, moje paznokcie itp. A szczególnie już jeśli chodzi o makijaż to nie kupię w jednej firmie wszystkiego idealnie dla mnie dopasowanego. Ale mogę polecić kosmetyk, który pasuje do każdej cery i każdemu się przyda, kto robi pełen makijaż. Jest to baza pod makijaż makeup revolution o której czytałam na blogu: https://www.urodaiwlosy.pl/2019/07/czarna-baza-pod-makijaz-jak-stosowac-bazy.html. Przetestowałam czarną i od teraz zawsze ja mam w kosmetyczce uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
torphy.ezekiel
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lip 2020
Posty: 7
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob 18 Lip 2020, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo długo nie robiłam makijażu, bo nie wiedziałam jak się za to zabrać, ale niedawno znalazłam fajną stronkę https://innsi.pl/makijaz-dzienny-poradnik gdzie jest napisane jak robić makijaż krok po kroku i na tych informacjach zaczęłam się wzorować. Nie jestem w tym jeszcze za dobra, ale już wiem jak bezpiecznie poprawić sobie urodę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group