Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wycieczka do Chorwacji
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzyka
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 64

PostWysłany: Pią 25 Paź 2019, 9:08    Temat postu: Wycieczka do Chorwacji Odpowiedz z cytatem

Planujemy podróż do Chorwacji na podróz poślubna.Nie z biurem albo samodzielnie.

Czy podobało sie Wam?

I gdzie polecicie rezerwować noclegi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kuchel
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2019
Posty: 92

PostWysłany: Pią 25 Paź 2019, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam raz, tylko na północy Chorwacji, podobało mi się bardzo - ale ja akurat nie patrzę na wygodę na plaży, bo wyleżeć to mogę maksymalnie 20 minut. Chodzić, spacerować, biegać tak, ale leżećm brrrrr to nie dla mnie. W Hiszpanii, podróżując wzdłuż południowego morza, na plaży spędziliśmy jeden pełny dzień i (plus dwie noce, kiedy nocowaliśmy...) a byliśmy ogólnie tam 31 dni
Tam gdzie byliśmy plaża i dno było kamieniste, a tuż obok był basen.

Noclegow poszukaj na airbnb - bardzo dobra strona, na ktorej w dobrej cenie wynajmiecie sobie własny apartament.

Sporo z nich ma baseny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
delbert.donnelly
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Ślesin

PostWysłany: Pon 4 Lis 2019, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rok temu udało mi się wraz ze znajomymi pojechać samochodami na wyspę Supetar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jweissnat
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 13 Lis 2019, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Chorwacji najlepiej wybrać się na własną rękę, wtedy koszty będą znacznie niższe i można fajnie zaplanować czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Sro 20 Lis 2019, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chorwację bardzo dobrze wspominam ze swoich wakacyjnych wojaży. Byłam już tam 3 razy, oczywiście w różnych miejscach i każdy wypad był mega udany. Jednak ile może jeździć do jednego i tego samego kraju? Szczególnie, że jest tyle przepięknych miejsc na spędzenie wakacji. Warto według mnie porozglądać się za różnymi okazjami wakacyjnymi w sieci. W szczególności tani bilet na samolot może być podstawą do znalezienie miejsca na wakacje. Sprawdźcie sobie tu portal http://biletylotnicze.pl/porty-lotnicze/Polska/Wroclaw/Wroclaw-Strachowice Z ich pomocą powinniście bez problemu znaleźć okazyjne bilety na samolot.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoTostao
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 27

PostWysłany: Sro 27 Lis 2019, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjaciele, hej! Ja też bardzo lubię podróżować, lubię bywać w różnych miejscach, ale wszędzie spotykam się z tym samym problemem, u mnie za granicą nie ma samochodu. Pewnego dnia mi się to znudziło i postanowiłem spróbować to miejsce najlepsze oferty wynajmu samochodu w lotnisko (mediolan) hertz bergamo airport , tu udało mi się znaleźć dobry samochód w smacznej cenie za wynajem, myślę, że to będzie warto wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
GdzieWeselepl
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Gru 2019
Posty: 40

PostWysłany: Sro 18 Gru 2019, 10:33    Temat postu: GdzieWesele.pl Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny pomysł ale ja bym pojechała do Hiszpanii! Kocham ten kraj i bardzo mi się tam podoba mimo że była tam już wiele razy! Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Viola98
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2020
Posty: 45

PostWysłany: Pią 21 Lut 2020, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My robiliśmy tak, że wsiadliśmy w samochód i po drodze na booking com rezerwowaliśmy noclegi w pobliżu miejsca gdzie chcieliśmy zostać tak z dnia na dzień i zrobiliśmy wycieczkę objazdową. Męczące, ale satysfakcjonujące!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aśka19
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Kwi 2020
Posty: 12
Skąd: Tarnowskie Góry

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2020, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o Chorwację to zdecydowanie polecam rejs żaglówką (lub katamaranem) ! Można być w każdy dzień w innym mieście albo na innej wyspie! Ja miałam okazję być już kilka razy na rejsie i nigdy mi się to nie znudzi ! Wrażenia rewelacja ! A zdjęcia czy filmik wychodzą pięknie! uśmiech Jedyna uwaga, to zdecydowanie najlepszym okresem na rejs jest koniec sierpnia/ wrzesień oczko woda cieplejsza i temperatura powietrza do zniesienia Very Happy
_________________
„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.”

Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Sob 9 Maj 2020, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas ostatnich wakacji skorzystałem z oferty apartamenty teneryfa i wynająłem sobie piękny apartament na Wyspach Kanaryjskich. Moim zdaniem ceny bardzo dobre, za tak niesamowitą lokalizacje. A Wy co sądzicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group