Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

niemieckie auto

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roslinka123
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 140

PostWysłany: Czw 24 Paź 2019, 9:53    Temat postu: niemieckie auto Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim! Szukam sobie auta w niemczech które będę mógł sprowadzić do Polski. Kojarzycie tą stronę? To sprawdzona usługa czy kręcą liczniki i wciskają najgorszy syf? Jak ktoś ma z nimi doświadczenie to niech się podzieli uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Sro 20 Maj 2020, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci, że bardo różnie bywa z samochodami sprowadzanymi z zagranicy, niemalże loteria. Mój znajomy kupił z Niemiec mercedesa-faktycznie igła. Ja natomiast pokusiłam się o audiolę , auto mechanicznie sprawne ale okazało się, że powypadkowe, więc rdza zaraz zaczęła zżerać mocno zamalowane nadkola. Na szczęście trafiłam na bardzo dobry i niedrogi serwis blacharsko-lakierniczy pod Warszawą: http://www.renault.dyszkiewicz.pl/blacharsko-lakierniczy.html , który odnowił mi karoserię. Rys i rdzy ani śladu:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Pon 13 Lip 2020, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również właśnie rozważam ciągnięcia auta z zagranicy gdyż wiem, że nadal można tam dostać dobre modele. Nawet niedawno na stronie https://kioskpolis.pl/sciaganie-auta-ze-szwajcarii-oplaty/ czytałam o tym jak wyglądają opłaty samochodu ściągniętego ze Szwajcarii i muszę przyznać, że jest to całkiem fajny kierunek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group