Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

witaminy dla seniora
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Pon 10 Sty 2022, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,zalezy mi na tym,by nawiazac w spolprace z firmą,kora zajmuje sie dostarczaniem owocow. Chcemy dać upominki pracownikom z okazji urodzin naszej firmy. Co sądzicie o takich naturalnych i ekologicznych paczkach? Mamy wielu starszych pracownikow,wiec mysle,ze to idealny pomysł,a wy? https://dailyfruits.pl/owoce-dla-pracownikow/ Co sądzicie? Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Czw 27 Sty 2022, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kupowaliście kiedyś nutridrinki dla swoich bliskich?? Chciałabym coś wzmacniającego kupić dla dziadka, pytałam w DOZ i polecono mi fresubin, ktoś z was kupował?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Nie 30 Sty 2022, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My kupujemy babci chorej na cukrzycę Diben właśnie w doz, fajna opcja, wspomaga organizm, a babci też bardzo smakuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pon 31 Sty 2022, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki za podpowiedź, kupiłam już fresubin w DOZie, od razu kupiłam dwa czteropaki w różnych smakach, na szczęście posmakowały
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Pon 31 Sty 2022, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też polecam te nutridrinki Fresubin z DOZu, mają dobre składy i przy tym są w naprawdę przystępnej cenie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sty 2019
Posty: 113

PostWysłany: Pon 25 Kwi 2022, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaminy dla starszej osoby warto skonsultowac z lekarzem - aby doradzil co jest niezbedne. Poczytajcie tez o witaminie d bo jest wazna https://biedroneczki.com.pl/witaminy-d3/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2022, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcemy zapewnić dobry dobór witamin, to może warto pomyśleć o sokach naturalnych? Wiadomo nie od dziś, że w warzywach i owocach znajdują się największe pokłady naturalnych witamin. Moja babcia właśnie takie pije, a zamawiamy je z tłoczni https://naszatlocznia.pl/k/soki/ . Są przepyszne, a do tego jest szeroki wybór z jakich owoców czy warzyw są one robione. Można też zamówić lemoniadę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bring
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 166

PostWysłany: Czw 14 Lip 2022, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też właśnie w DOZie kupuję nutridrinki dla mojej babci, która choruje i naprawdę ma problem z apetytem. Wypija minimum jeden nutridrink dziennie, więc ta oszczędność w dozie wychodzi całkiem spora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Pią 15 Lip 2022, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko witaminy są ważne jeśli chodzi o odpowiednie funkcjonowanie naszego organizmu. Warto również zadbać o mikroelementy, takie jak na przykład żelazo. Na blogu https://www.nowafarmacja.pl/blog/w-jakich-produktach-jest-najwiecej-zelaza znajdziesz wiele przydatnych informacji na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Pią 21 Paź 2022, 12:44    Temat postu: odp. Odpowiedz z cytatem

Dla seniorów pełen zestaw witamin powinien być uzupełniany.
Tu podsyłam artykuł o witaminie B - warto sprawdzić jak ważna jest dla naszego zdrowia https://www.monetarny.pl/witamina-b12/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group