Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

marketing internetowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Nie 10 Lip 2022, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mowa o reklamie firmy, to jestem zdania, że trzeba zainteresować się konkretnymi usługami i jeśli chodzi o mnie, to opinie Google są warte sprawdzenia, ponieważ może je wykonać dla Was firma https://wypromowani.pl/opinie-google/ . Na stronie możecie przeczytać sobie o tym, jak takie usługi się przedstawiają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malvina.nolan
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lip 2022
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 13 Lip 2022, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklep internetowy - wydawałoby się, że rzecz całkiem oczywista - chcemy po prostu, by dobrze wyglądał, by nasze produkty były interesujące, by potencjalny klient zainteresował się tym, co oferujemy. Wszystko to sprowadza się do jednego mianownika: sprzedaży.
_________________
Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Pią 15 Lip 2022, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od wielu lat prowadzę własną stronę i sklep internetowy i wiem jak ważną rolę stanowi reklama. Mogę Wam wszystkim polecić ofertę sklepu, z którego sam korzystam i jestem zadowowolony, i w ofercie którego znajdziecie m.in. podlinkowanie artykułu sponsorowanego .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bennett26
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Wrz 2022
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 6 Wrz 2022, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skorzystać z usług agencji SXO opłaca się każdemu. Bez względu na to w jakiej działa branży, a także na jaką skalę działa jego biznes. Odmienne będą cele konwersji w przypadku na przykład sklepów internetowych, firm usługowych i serwisów contentowych. Tutaj znajdziecie więcej informacji https://zachodniemazowsze.info/2022/07/co-to-jest-agencja-sxo/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Sro 7 Wrz 2022, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku mojej strony internetowej korzystam z możliwości jakie daje narzędzie FullCall. Moim zdaniem odpowiedni kontakt z klientem jest bardzo ważny, dlatego polecam Wam sprawdzić np. czat bez wtyczki i inne z ich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukasmalina
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2022
Posty: 97

PostWysłany: Pią 9 Wrz 2022, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że teraz rzaden biznes się nie wybije a tym bardziej nie przetrwa bez dobrego marketingu. Moja koleżanka z liceum jak kończyła stomatologię to stwierdzila, że ona otworzy gabinet stomatologiczny i pacjenci będą sami przychodzić. A u niej pustki... Załamana poprosiła o pomoc agencje interaktywną, której marketing gabinetów stomaatologicznych jest konikiem https://stomatologia.314.pl/ i ma tyle pacjentów, że aż drugiego dentyste musiała zatrdnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sob 10 Wrz 2022, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie marketing szeptany, to świetna opcja jeśli chce mieć się wyższą pozycje w internecie. Akurat u mnie cały marketing wykonuje firma https://www.lartweb.pl/produkt/marketing-szeptany-zmienneip/ i jestem zadowolony, pozycja wzrasta i wszystko jest wykonane doskonale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daniel22
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Mar 2022
Posty: 25
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2022, 1:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marketing internetowy to rzecz niezbędna, w końcu kreujemy w ten sposób swoją markę w internecie.

________________
Opłaty i rachunki Tczew
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Sro 21 Wrz 2022, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marketing internetowy to bardzo szerokie pojęcie, na które składa się teraz wiele metod i technik reklamowania. Jest to bardzo korzystne, ponieważ można dobrać odpowiednie sposoby promocji do konkretnej firmy i branży, w której działa. Warto mieć na uwadze, że w przypadku lokalnie działających firm, takich jak na przykład gastronomia z dowozem, salon kosmetyczny czy warsztat samochodowy, to dobrze sprawdzą się pozytywne opinie w google. Tutaj można zarekomendować firmę Marketing szeptany - opinie Google | Opiniotwórcy.com.pl https://opiniotworcy.com.pl/ która się w tym specjalizuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Wto 27 Wrz 2022, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje cię marketing internetowy to wybierz tą agencję reklamową https://onetrend.pl/copywriting-tworzenie-tresci/ dzięki której dostaniesz stronę internetową i wykonają wiele działań jak copywriting, SEM czy pozycjonowanie. Dzięki nim zaistniejesz w sieci i przyciągniesz nowych klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 8 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group