Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

marketing internetowy
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roslinka123
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 140

PostWysłany: Wto 22 Paź 2019, 13:33    Temat postu: marketing internetowy Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim! Planuje się wybrać na studia podyplomowe z marketingu internetowego. Chce jednak najpierw samemu sprawdzić dokładnie z czym to się je. Znacie jakieś miejsce gdzie można o tym poczytać? Znalazłem taki blog o seo, myślicie, że znajdę tam wszystkie potrzebne informacje, żeby wdrożyć się w coś takiego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Sob 2 Lis 2019, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro coś takiego znalazłaś, to po prostu sprawdź. uśmiech Poczytaj i może się czegoś dowiesz, może sama coś zrobisz. uśmiech Po tym też stwierdzisz czy warto to samemu robić, a jak uznasz że nie to mogę Ci wtedy doradzić firmę https://itholding.pl która zajmie się takim marketingiem internetowym. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaninka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 52

PostWysłany: Czw 19 Gru 2019, 0:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajmy o tym, że 80% społeczeństwa siedzi w internecie, wiec warto troszkę zadbać o to, aby nasza pozycja w sieci była mocno widoczna, ja skorzystałam z usług marketingu internetowego http://contentmarketing.com.pl/ i dzięki temu wyszłam naprawdę na prosta. Nawet Wam powiem, ze sprzedaz moich produktów wzrosła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nitzsche.nicholas
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 20 Lut 2020, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Działając w obrębie internetu, warto skupić się na monitoringu mediów https://focus-agency.pl/monitoring-mediow, aby móc dbać o wizerunek własnego przedsiębiorstwa. Pozwala nam to na mierzenie własnych zasięgów, a także kontrolę działań konkurencji. To bardzo ważny element który pozwala uzyskać informację zwrotną, co klientom się podoba, a co nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Pon 24 Lut 2020, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja tez nie znam aktualnie nikogo kto by z internetu nie korzystal, dlatego chcac wypromowac moj biznes postanowilam skorzystac z uslug http://realtimemarketing.pl/ to firma ktora ma spore doswiadczenie jesli chodzi o kampanie w sieci. Staraja sie stale byc na biezaco z tym co sie wokol nich dzieje, sledza jakie sa aktualne potrzeby uzytkownikow i wykorzystuja to w swoich dzialaniach marketingowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viola.lynch
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Kwi 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 2 Kwi 2020, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie wielu właścicieli firm internetowych walczy o zwiększenie liczby konwersji. Konkurencja na rynku cyfrowym jest zacięta i łatwo pozostać w tyle, jeśli nie wdrożysz najlepszej strategii marketingowej dostosowanej do potrzeb odbiorców docelowych. Więcej informacji znalazłam w tym anglojęzycznym artykule https://www.techworm.net/2020/02/increase-conversion-online-business.html.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Czw 9 Kwi 2020, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dam Ci kontakt do Agencji Marketingowej https://lepszymarketing.pl/ Myślę, że dowiesz się bardzo dużo z ich oferty. To Agencja która działa wręcz wzorcowo. Wprowadzają innowacyjne metody. Można im naprawdę zaufać. A co do cen, to najlepiej poprosić o wycenę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pią 10 Kwi 2020, 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie większość firm korzysta ze wsparcia agencji reklamowych od marketingu internetowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yoberko
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Paź 2020
Posty: 16

PostWysłany: Wto 15 Gru 2020, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie o katalogach takich jak www.gfoto.pl warto korzystac? Dodawac ogloszenia? Jakie to ma przelozenie na wieksza sprzedaz i nowych klientow?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yours
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 144

PostWysłany: Pią 18 Gru 2020, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja też mam mały biznes i muszę sprawdzać, jakie są opcje kredyty dla firm Kielce . Niestety, ale nie idzie mi najlepiej. Z trudem opłacam pracowników i z trudem reguluję należności. Myślę, że lada dzień wszystko się poprawi, ale na razie muszę szukać opłat. Co myślicie o moim rozwiązaniu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group