Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Inwestycje Tier

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Wto 16 Mar 2021, 11:21    Temat postu: Inwestycje Tier Odpowiedz z cytatem

Siemka, poszukuje informacji na temat firmy Tier Investment. Głośno w internecie o tym jeżeli oczywiście siedzicie w temacie inwestycji. Może macie coś do powiedzienia na temat tej firmy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Sro 17 Mar 2021, 12:34    Temat postu: Re: Inwestycje Tier Odpowiedz z cytatem

izzygnr napisał:
Siemka, poszukuje informacji na temat firmy Tier Investment. Głośno w internecie o tym jeżeli oczywiście siedzicie w temacie inwestycji. Może macie coś do powiedzienia na temat tej firmy?



Duża część opinii na temat tej firmy to opinie nie obiektywne. Dużo ludzi im zarzuca współprace z Gent Holding. Jest to jednak inna firma. Tier bardzo fajnie prowadzi swoje projekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Pią 19 Mar 2021, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego tak ich porównują? Tez właśnie natknęłam się na te komentarze i nie rozumiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Pon 22 Mar 2021, 4:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

izzygnr napisał:
Dlaczego tak ich porównują? Tez właśnie natknęłam się na te komentarze i nie rozumiem.


Pewnie chodzi o to, że bodajże cześc pracowników pracowała wcześniej w gent holding, a ta firma nie cieszyła sie dobrą sława. Jednak no to nie wina pracowników, dlatego sądze, że Tier to coś innego niz gent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Sro 28 Kwi 2021, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio chyba się przekonuje do tiera z racji na to, że coraz częściej można ich zobacyzć np. w telewizji biznes 24 romana mlodkowskiego. Fajnie tam rozmawiają, widać, że skomplikowane zagadnienia z rynku nieruchomości nie są dla nich obce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Wto 4 Maj 2021, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że kompletnie się na tym nie znam. Ale warto po prostu poszukać informacji na ten temat w internecie. Bo ja na przykład jak szukałam czegoś na temat obligacje oszczędnościowe i rynkowe to właśnie w internecie udało mi się bardzo dużo na ten temat się dowiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sro 5 Maj 2021, 9:58    Temat postu: biznes Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłam na broker XTB i bardzo dobrze na tym wychodzę. Jest bardzo wiarygodny, przelewy są robione na czas, wszystko działa jak należy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Czw 25 Sie 2022, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie inwestycji namawiam do zakupu nieruchomości nad morzem https://www.fao.pl/apartamenty-nad-morzem-sprzedaz/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mennica Skarbowa
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Kwi 2022
Posty: 43

PostWysłany: Pon 18 Wrz 2023, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto będzie inwestować bezpiecznie zarówno w metale szlachetne, a dokładnie złoto i srebro. Dlatego jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości, przystępnych cen i jednocześnie różnorodności zarówno monet oraz sztabek w różnych rozmiarach to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej mennicy skarbowej w której będziecie mogli liczyć na sprawne realizacje, dobre ceny i wsparcie naszej obsługi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group