Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zdrada
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
markoas
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lut 2021
Posty: 26

PostWysłany: Czw 18 Lut 2021, 11:46    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

HEJ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ohara.marcella
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 1
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw 30 Wrz 2021, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współczuję...Sama jestem aktualnie w podobnej sytuacji. Podejrzewam męża o zdradę. Myślałam, że nigdy mnie to nie spotka. Poszukuję dobrego detektywa z Częstochowy. Jeśli możecie kogoś polecić - będę wdzięczna.
_________________
_____________________
https://agencja-arcanus.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 143

PostWysłany: Czw 2 Gru 2021, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrada to najgorsze co może być! Gdyby nie pomoc https://prywatny-detektyw-katowice.pl/dowody-zdrady-katowice/ tego detektywa to nigdy bym nie poznała prawdy nie rozumiem jak ludzie którzy mówią, że kochają mogą się okazać takimi kłamcami! Radzę wam naprawdę sprawdzać swoich partnerów.... ludzie są nieobliczalni :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mleczna
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Paź 2021
Posty: 42

PostWysłany: Pią 17 Cze 2022, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w takiej sytuacji może ci pomóc biuro detektywistyczne gdynia. Zbiorą dyskretnie dowody i dostarczą je do ciebie. Sama czasami mam ochotę skorzystać z pomocy detektywa i w końcu chyba to zrobię. Życie w niepewności jest okropne..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 29 Wrz 2023, 5:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie udało się z powodzeniem znaleźć sposób na to jak odzyskać byłą dziewczynę dzięki pomocy https://www.odzyskacbyla.com.pl/ Wystarczył kontakt, nawet jeśli już ze sobą nie rozmawiacie to dzięki radom jakie tam otrzymacie możecie znowu zaznać szczęścia. To rewelacyjne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Happy.M
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Mar 2023
Posty: 43

PostWysłany: Czw 14 Mar 2024, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim, chciałbym poruszyć delikatny temat, który dotyczy podejrzeń o zdradę w związku. Jak rozpoznać zdradę u kobiety ? To pytanie często nurtuje osoby, które mają wątpliwości co do lojalności swojej partnerki. Czy ktoś mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami lub wskazać na znaki, które mogą świadczyć o zdradzie? Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group