Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sukienki na wesele - zakupy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 344

PostWysłany: Czw 16 Mar 2023, 13:45    Temat postu: Sukienki na wesele - zakupy Odpowiedz z cytatem

Rozglądam się aktualnie za ciekawymi propozycjami w zakresie sukienek na wesele. Czy macie może swoje ulubione sklepy, marki i modele na które warto będzie zwrócić uwagę. Ogólnie musi być to oczywiście elegancka i jednocześnie niewyzywająca sukienka, bo to na pewno nie jest odpowiednia impreza na takie sytuacje. Dlatego będę ogromnie wdzięczna za pomoc i oczywiście mam nadzieję, że po prostu trochę mi te poszukiwania ułatwicie. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za Waszą pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Czw 16 Mar 2023, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz sklepy internetowe mają ogromny wybór
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 679

PostWysłany: Pią 17 Mar 2023, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie zdecydowanie jak najbardziej warto poświecić więcej uwagi zarówno na jakość wykonania jak i styl, które przede wszystkim dłużej Ci posłużą i też pozostaną modne przez kolejne lata. Dlatego warto pójść w kierunku klasycznych sukienek, które ładnie przylegają do ciała. Jak chcesz mieć większy wybór propozycji to na pewno warto sobie na przykład zajrzeć do takich portali, jak Domodi, gdzie masz całą kategorię poświęconą takim zestawieniom, jak sukienki na wesele. Ja muszę przyznać, że mi szczególnie w oko wpadł model "Fuksjowa sukienka z Bufiastym Rękawem i Wiązanym Paskiem Corrine" i ogólnie w Renee można znaleźć wiele fajnych promocji. Pozdrawiam i daj znać, jak się zakup udał oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
resha
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 117
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią 21 Kwi 2023, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio, szukając sukienki na wesele, trafiłam na ciekawą stronę z odzieżą damską, która oferuje ubrania na różne okazje. Znalazłam tam modele zarówno na co dzień, jak i na specjalne wydarzenia, a jakość materiałów oraz oryginalne wzornictwo zwróciły moją uwagę. Jeśli ktoś z Was również poszukuje inspiracji, warto zajrzeć na stronę https://she-you.com.pl/ - być może znajdziecie tam coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Czw 27 Kwi 2023, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że należy szukać najlepszego podejścia do wyboru odzieży. Można zwrócić uwagę na najnowsze trendy i zastanowić się, co faktycznie będzie dobrym wyborem. Widziałem na stronie https://www.denley.pl/ o różnych ubraniach i zastanawiam się, na co warto dzisiaj postawić. Jakie macie o tym zdanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
durgan.calista
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Maj 2023
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 15 Maj 2023, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie najbardziej podobają się sukienki w kwieciste wzory, a wam?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Wto 16 Maj 2023, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na takie jak tutaj https://bialcon.pl/odziez/tuniki/tuniki-na-lato tuniki na wesele? Bo mi się oferta spodobała a muszę zamówić dla mojej znajomej na prezent jakieś modne ubrania. Tam takie mają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group