Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

mieszkanie /dom pod Warszawą
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Sro 16 Paź 2019, 14:03    Temat postu: mieszkanie /dom pod Warszawą Odpowiedz z cytatem

Gdzie warto się osiadać w okolicy Warszawy? Co myślicie o Ożarowie Mazowieckim? Którego dewelopera stamtąd możecie polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Wto 19 Lis 2019, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ożarów jest dobrą opcją do zamieszkania, znajomi mieszkają w takim segmencie, w sumie jak porównywałam ich trasę do pracy i moją to wyszło na to samo i chyba nawet szybciej udaje im się dojechać. Blisko dziecko ich ma do szkoły, ogólnie sa zadowoleni. Kojarzę na pewno Home Premium jeli chodzi o deweloperów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Pią 17 Sty 2020, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, lokalizacja jest w porządku ale ja chcę zamieszkać na warszawskiej Białołęce, najlepiej na tym osiedlu atala z kameralną zabudową, podobają mi się właśnie tak zaprojektowane osiedla
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Sob 18 Sty 2020, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym wiedziała wcześniej to mogłabym się zgłosić. Tylko, że mi zależało na tym, aby jak najszybciej sprzedać moje mieszkanie. Zgłosiłam się do firmy https://skupujemy-mieszkania.waw.pl/ i to oni skupili moją nieruchomość w ciągu kilku dni od nawiązania kontaktu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xokeefe
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sty 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 27 Sty 2020, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tuż po ślubie chciałabym na pewno kupić gotowy dom od dewelopera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 22 Lut 2020, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie wyobrazam sobie mieszkania w centrum Warszawy. Za dużo sie dzieje, nie da sie po prostu odpoczywac w takim chaosie. A mieszkania szukalismy w dzielnicach 'mniej hucznych' typu wlasnie Rembertów gdzie ostatecznie trafilismy na apartamenty Katiuszy od Lps invest. Duze mieszkanie bo ponad 100m, ze swoim ogórdkiem, bezpieczne, oczywiscie z parkingiem i wszedzie blisko tak naprawde
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Sob 28 Mar 2020, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też, poza tym znam Białołękę i podoba mi się osiedle Bliżej Gwiazd na Mehoffera, tam mieszkania będą miały duże balkony i tarasy oraz panoramiczne okna, do mieszkań na parterze będą też przypisane fajne ogródki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Nie 29 Mar 2020, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co powiecie na ofertę http://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ ? Mieszkania w dobrej cenie o roznorodnych powierzchniach .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 18 Kwi 2023, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na rynku Warszawskim, natomiast widziałem ostatnio ciekawą ofertę dotyczącą Krakowa https://krakow.mdr.pl/ . Są to. mieszkania na wynajem instytucjonalny, czyli można otrzymać dopłatę do czynszu, wynajmując takie mieszkanie. Mieszkania są przekazywane najemcom już z wykończeniem; są podłogi, glazura, biały montaż, drzwi wewnętrzne. Ściany są pomalowane na biało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hereal
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Kwi 2023
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 25 Kwi 2023, 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy też od miejsca, w którym się pracuje. Też nie ma sensu dojeżdżanie ponad godzinę w jedną stronę, a gdy dojdą korki to nawet dłużej. Z tego względu często lepiej pomyśleć jednak o mieszkaniu/domu w Warszawie.
_________________
Nieruchomości na Cyprze i w Grecji
Biuro Nieruchomości
Strony Internetowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group