Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Własna firma
Idź do strony 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Wto 15 Paź 2019, 23:17    Temat postu: Własna firma Odpowiedz z cytatem

Własna firma to spore przedsięwzięcie dlatego trzeba wiedzieć na co się decydujemy i co tak naprawdę wybieramy aby nasz biznes zawsze był na wysokim poziomie. Ja zaczynałam sama a z czasem firma się rozrosła do sporych rozmiarów. Obecnie szukam narzędzi które pomogą mi zarządzać sprzedażą. Co polecicie w tym temacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grigori
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw 17 Paź 2019, 12:18    Temat postu: firma Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci szczerze że jak ja założyłam firmę, to miałam podobny problem, nie wiedziałam co może mi podnosić sprzedaż. Koleżanka, której mąż jest informatykiem i dopracowywał jej bloga, powiedział że można postawić na pozycjonowanie w wyszukiwarce, podobno działa. Może spróbuj? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pią 18 Paź 2019, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ktoś z was myślał o otworzeniu salonu fryzjerskiego, kosmetycznego? Według mnie jest to całkiem spoko pomysł na własną firmęuśmiech Zerknijcie sobie na stronkę https://kazaro.pl jeżeli też tak uważacie. Znajdziecie tu wyposażenie do takich firm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Nie 20 Paź 2019, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jesli zaczynacie dzialalnosc lub preznie się rozwijacie - warto postawic na wirtualne biuro. Obecnie to bardzo popularne rozwiazanie. Ta firma z Wroclawia http://www.fullserviceoffice.pl/ zajmuje sie wlasnie udostepnianiem takich miejsc - oszczedzamy przy tym sporo czasu bo umowy sa niezobowiązujace a proces przyznawania takiego biura jest szybki. No i nie musimy inwestowac w to sporo pieniedzy bo wynajem mozna miec na okreslony czas - krotki badz dluzszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Nie 20 Paź 2019, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opcji na własny biznes jest całkiem sporo, warto przemyśleć różne pomysły i wybrać ten najlepszy. Ja zastanawiam się nad własnym sklepem online. Opcja wydaje się być bardzo opłacalna. Tu firma https://www.codarius.com może stworzyć dla was sklepy online z wieloma usprawnieniami dla was i dla klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Pią 25 Paź 2019, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie firmy jest odpowiedzialnym zajęciem - jesteśmy odpowiedzialni za nasz budżet, pracowników, całą firmę i wiele innych rzeczy, dlatego warto jak najszybciej zadbać o bezpieczeństwo w firmie. Na stronie: https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i-uprawnienia-zawodowe/szkolenia-ppoz/ jest oferta szkolenia PPOŻ on-line, które na pewno zwiększy bezpieczeństwo i świadomość pracowników jak postępować w przypadku pożaru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Nie 27 Paź 2019, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każde biuro niezależnie czym się zajmuje będzie potrzebowało niszczarek a te zakupisz tutaj https://niszczeniedokumentow.eu/ Ponadto możesz tej firmie zlecić profesjonalne niszczenie dokumentacji i utylizacji a wszystko zgodnie z przepisami o ochronie danych. Dzięki nim dokumenty zniszczone jak należy i w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Czw 31 Paź 2019, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własna firma była moją najlepszą decyzją, ciesze się, że trafiłam na wirtualne biuro https://e-biuro.eu/ dzięki niemu mogę bez problemu pracować w domu, a załatwiać sprawy w lokalu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Czw 31 Paź 2019, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zastanawiam nad pracą konsultantki, kiedyś byłam i podobała mi się ta praca ale potem zawirowania życiowe sprawiły że musiałam przerwać zajęcie. Teraz bym chciała wrócić do tego, zastanawiam się nad mary kay, znacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Nie 3 Lis 2019, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w firmie w środku musi być wszystko w porządku, ludzie zadowoleni żeby każdy nowy temat był realizowany od początku do końca jak najlepiej. Dlatego oprócz odpowiedniego wynagrodzenia dla ludzi trzeba też im zaoferować np prywatną opiekę medyczną w medicover. Przynajmniej będą mieli jeden problem z głowy, bo z lekarzem na nfz to naprawdę jest ciężko w naszym karju
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 1 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group